1. Anasayfa
 2. Advertorial İçerik

Boş Zamanların Eğlenceli Oyunu


0

Ülkemizdeki oyun oynama hastalığı hepimizin malumu. Artık her çocuk kendince bir oyun dünyası kurmuş duruma geldi. Küçük yaştan itibaren oyunlarla büyütülen bu çocuklar, belli bir yaştan sonra ise kendilerine bilgisayarlardan ya da oyun konsollarından oyun beğenecek duruma geliyorlar.

Bir çok çocuk bunun için, bilgisayarlar üzerinden olan yani her zaman elinin altında olabilecek oyun sitelerinden yararlanmaktadır. Bu sitelerin birçoğunda istenen seviyeye hatta oynayanın yaşa göre bulup oynayabileceğiniz onlarca çeşitte oyunla karşı karşıya kalmaktayız.

Bizde sizlere sitemizde bulunan onlarca güzel ve sürükleyici oyundan bir tanesi olan Ateş ve Su 3 adlı oyun hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Ateş ve su 3 oyunuDaha önce yayınlanmış olan Ateş ve Su adlı oyununun 3.versiyonu sitemiz üzerinden oyuncularla buluşuyor. Günlük hayattaki ateş ve su tezatlığına bu oyununun kuralları içerisinde de rastlayabiliyoruz.

Oyunu oynayacak olanlara şöyle anlatalım :

Oyunun oynanması sırasında bir ateşimiz ve bir de suyumuz var. Bunlar ikisini de hızlı şekilde çıkışa ulaştırmamız gerekiyor. Ancak bunun için dikkat edilecek çok önemli bir konu var. Hem ateşi hem de suyu bu çıkışa götürmek için çok dikkatli olmanız gerekmekte. Ateşin suya suyun ateşe temas etmemesi önemli. Yani suyun ateşe ateşin suya düşmemesi gerekiyor. Buna dikkat etmeyi başarırsanız zafer sizin olacak!

Bu oyun sitemizde bu serinin meraklılarını bekliyor. Bu eğlenceli oyunun üçüncüsü olan sitemizdeki bu versiyon daha da başarılı. Zaten bir şeyin sürümü çıkıyor ise ileri olan sürümler daha da geliştirilmiş olmalıdır. Neyse konumuza dönelim ve siz Ateşi suya düşürmeyin suyu da ateşe düşürmeyin ve çıkışa ulaşın. Ateş ile Su’yu karıştırmamanız dileğiyle. Bu oyunu mutlaka oynayın ve hiç olmadığı kadar eğlenceli vakit geçirin.

http://www.tokoyun.com/ates-ve-su-3.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir