Çocuklar İçin En İyi Telefon Oyunları
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Çocuklar İçin En İyi Telefon Oyunları

0

Çocuklarımızın hem psikolojik hem de zihinsel gelişimini desteklemek önemlidir. bir çok aile çocuklarının gelecek planlamalarını oluştururken onlar için artı değer katabilecek olan her türlü avantajı da onlara sunmak isterler.  Çocuklar için önemli olan ise oyun ve uykudur. Dolayısıyla bir çocuğun oynarken de zekasını ve becerilerini geliştirebilmesi önemlidir. bunun içinde oyunlar çocukların bu ihtiyaçlarını karşılayabilen en önemli araçlardır. Oyun çocuğun çevresini daha iyi tanıyabilmesini ve öğrenme sürecini hızlandırabilmesi için güçlü bir işleve sahiptir. ancak burada elbette ki çocuğun oynadığı oyunun etkisi büyüktür.

Günümüz dünyasında her şeyin dijitalleştiğini görüyoruz dolayısıyla çocukların oyunlarını onların zekasını geliştirmeye yönelik kullanmak önemli. Bunun içinde sizlere çocuklar için en iyi telefon oyunları konusunda bir paylaşım yapmak istedik. Oyunlar kitapların ya da boyamanın yerini tutar mı bilmiyoruz ancak çocuklarında telefon ve tabletlerini de ellerinden düşürmedikleri bir gerçek.

ocuklar İçin En İyi Telefon Oyunları

Subway Surfers Oyunu

Farklı bir karakter oyunu çocuğunuzun zekasını ve davranışlarını olumsuz etkileyebilecek olan hiçbir şey yok. Yaptığı sadece trenler üzerinde koşarak altınları tamamlamak.

Toca Life City

Özellikle kız çocukları için iyi bir oyun. Bir karakter oluşturuyorsunuz ve o karakterin kıyafetlerini saçlarını her şeyini kendiniz yapıyorsunuz. Eğlenceli tarafı ise mekan içerisinde gizlenmiş olan hazine var ve onu bulmaya çalışıyorsunuz.

Snail Bob

Snail Bob mantığı ön planda tutan bir oyun. Oyunda bir salyangoz size rehberlik ediyor. Amacınız hayatta kalmak ve hedefinize ulaşmak.

Backflip Studios Arcade

Kolay bir oyun ve farklı özellikleri olan futbol topu gibi nesneler var onları yere çarptırarak sepete atıyorsunuz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir