Boş Zamanların Eğlenceli Oyunu

Ülkemizdeki oyun oynama hastalığı hepimizin malumu. Artık her çocuk kendince bir oyun dünyası kurmuş duruma geldi. Küçük yaştan itibaren oyunlarla büyütülen bu çocuklar, belli bir yaştan sonra ise kendilerine bilgisayarlardan ya da oyun konsollarından oyun beğenecek duruma geliyorlar.

Bir çok çocuk bunun için, bilgisayarlar üzerinden olan yani her zaman elinin altında olabilecek oyun sitelerinden yararlanmaktadır. Bu sitelerin birçoğunda istenen seviyeye hatta oynayanın yaşa göre bulup oynayabileceğiniz onlarca çeşitte oyunla karşı karşıya kalmaktayız.

Bizde sizlere sitemizde bulunan onlarca güzel ve sürükleyici oyundan bir tanesi olan Ateş ve Su 3 adlı oyun hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Daha önce yayınlanmış olan Ateş ve Su adlı oyununun 3.versiyonu sitemiz üzerinden oyuncularla buluşuyor. Günlük hayattaki ateş ve su tezatlığına bu oyununun kuralları içerisinde de rastlayabiliyoruz.

Oyunu oynayacak olanlara şöyle anlatalım :

Oyunun oynanması sırasında bir ateşimiz ve bir de suyumuz var. Bunlar ikisini de hızlı şekilde çıkışa ulaştırmamız gerekiyor. Ancak bunun için dikkat edilecek çok önemli bir konu var. Hem ateşi hem de suyu bu çıkışa götürmek için çok dikkatli olmanız gerekmekte. Ateşin suya suyun ateşe temas etmemesi önemli. Yani suyun ateşe ateşin suya düşmemesi gerekiyor. Buna dikkat etmeyi başarırsanız zafer sizin olacak!

Bu oyun sitemizde bu serinin meraklılarını bekliyor. Bu eğlenceli oyunun üçüncüsü olan sitemizdeki bu versiyon daha da başarılı. Zaten bir şeyin sürümü çıkıyor ise ileri olan sürümler daha da geliştirilmiş olmalıdır. Neyse konumuza dönelim ve siz Ateşi suya düşürmeyin suyu da ateşe düşürmeyin ve çıkışa ulaşın. Ateş ile Su’yu karıştırmamanız dileğiyle. Bu oyunu mutlaka oynayın ve hiç olmadığı kadar eğlenceli vakit geçirin.

http://www.tokoyun.com/ates-ve-su-3.html

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık