Site içi Seo Nasıl Yapılır
 1. Anasayfa
 2. Seo

Site içi Seo Nasıl Yapılır

0

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bir web sitesinin vazgeçilmezleri arasında yer alan seo’nun alanlarında ki en önemli konusu olarak site içi seo kavramından sizlere bahsetmek istiyorum. Öncelikle isterseniz Site içi Seo ne demek onu öğrenelim.

Site içi Seo Nasıl Yapılır

Site içi Seo adından da anlaşıldığı gibi site içine yapılan işlemdir. Makalenizi yazmış olduğunuz sayfa üzerinden diğer bir sayfa üzerine geçiş ya da bağlantı verilen link çıkışlarına veya birbirlerine bağlantı sağlamaya site içi seo denmektedir.

Site içi Seo’yu nasıl yaparız?

Diyelim ki siteniz üzerinde şu anda paylaşmış olduğumuz Site içi Seo Nasıl yapılır konuyu yazıyoruz. Bu konu içerisinde bahsetmiş olduğumuz Seo kelimesini ya bir kategori’ye ya da başka bir makaleye geçiş yapabilmek için link veriyoruz. Bu işlem site içi seo anlamına denk gelmektedir. Site içi Seo’nun web sitelerimiz için önemi oldukça yüksektir. Kendi sayfalar arasında referans yazısı olarak ifade edilen bu site içi seo işlemi sayesinde alt sayfalarımız güçlenmekte ve google üzerinde de ön sıralama çıkmasını sağlamaktadır. Bu işlem genel olarak profesyonel olarak yönetilen her site de görebilmek mümkündür. Sizler de bir web sitesi açmış ve başarılı olabilmek istiyorsanız site içi seo ‘yu doğru zamanda ve doğru şekilde kullanırsanız faydalarını göreceksiniz.

SEO bir web sitesinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. SEO ‘yu tek bir cümleyle anlatmamız imkansız olsa da kısaca açıklamak gerekirse, Google gibi arama motorları üzerinde ön sıralarda yer alabilmemiz ve daha iyi konumlara yükselebilmemiz açısından gerekli olan maddeler ve hatta listenin başında yer almaktadır.

Bir Sonraki yazımız olan SEO Nedir başlığıyla sizlere SEO hakkında geniş bilgiler aktarmaya çalışacağız.

 

 

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir