vBSEO Nedir? Ne İşe Yarar?
 1. Anasayfa
 2. İçerik Yönetim Sistemleri

vBSEO Nedir? Ne İşe Yarar?

0

Dünyanın en çok kullanılan hazır forum sistemi vBulletin ile birlikte artık forum sitesi sahiplerinin rakamlarında o kadar farklı bir artış söz konusu ki bu anlamda yorum yapmaya dahi gerek yok. Forum ya da diğer CMS modellerinde her ne olursa olsun önemsenmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de kuşkusuz ki SEO unsurudur. Bir web sitesinin kalite anlamında elde edeceği başarı çok ciddi bir kaliteyi ortaya koyar. Forum sistemlerinin en çok tercih edileni vBulletin için en az Wordpress için olduğu kadar yazılımcılar yeni nesil eklentiler geliştirme yoluna gitmektedirler.

vBSEO, bu anlamda çok mükemmel bir forum yazılımı olarak dikkat çekmiştir ve bugün vBulletin forum sistemlerinde en çok tercih edilen SEO altyapısı olarak da dikkat çeker. Zaman içerisinde çok ciddi bir satış rakamına ulaşmıştır ve geliştiricileri tarafından çıkarıdlığı günden bugüne 3.5 sürümüne kadar sorunsuz bir şekilde getirilmiştir. Lisanslı bir yazılımdır ve bu neden dolayısı ile dolar bazında ücretini ödeyerek bu mükemmel yazılıma sahip olabiliyorsunuz.

VBSEO
VBSEO

vBSEO Nedir?

vBulletin forum sistemi için geliştirilmiş olan çok kullanışlı bir SEO uygulama ve analiz arayüzü olarak dikkatleri çeker. Forum sistemlerinde blog sistemlerine nazaran çok daha farklı bir işleyiş mantığı hakimdir ve bu işleyiş mantığı zaman içerisinde yepyeni uygulamaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu mükemmel eklenti, sizlere forum sistemini SEO için uyumlu hale getirmek adına birçok farklı seçenek sunuyor ve bu seçenekler o kadar geniş kitlelerce tercih ediliyor ki yükselme neredeyse çok iyi olacaktır.

vBSEO satışları, özellikle forum sisteminin ciddi anlamda yaygınlaşması ile birlikte satış rakamları anlamında çok ciddi rakamlara ulaşmış ve sistem çok daha gelişmiş hale getirilmiştir.

vBSEO Ne İşe Yarar?

Bu mükemmel sistem sizlere On Page SEO ayarlarını en iyi şekilde yapabilme imkanı sunuyor. Forumun kullanımında ki dikkat edilmesi gereken SEO kavramları hakkında ayarlar yapmanızı sağlıyor ve bu ayarlar sayesinde kullanıcılarınızın da SEO için olumsuz etki yaratacak hareketler yapmasını da engelliyor. Sistem içerisinde sitenizin istatistiki verilerini takip edebileceğiniz gelişmiş bir Analytics tipi mükemmel seçenekler sunan arayüz yer alıyor ve bu arayüz içerisinde web sitesi içerisinde ki hareketleri de taklip edebilir, arama motoru davranışlarını inceleyebiliyorsunuz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir