Lamborghini Tauri 88 Özellikleri ve Fiyatı ile Şaşırtıyor
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Lamborghini Tauri 88 Özellikleri ve Fiyatı ile Şaşırtıyor

0

Herkes akıllı telefon sektörünü takip ediyor ve dünyanın en ünlü araba markalarından birisi Lamborghini Tauri 88 isimli akıllı telefon ile piyasayı sarsmaya geliyor. Geçmişten günümüze dünyanın en meşhur araba modellerini geliştiren ve her açıdan ilgi gören bir marka konumuna gelen Lamborghini, yavaş yavaş teknoloji sektörü içerisinde de var olabilmek için yeni nesil ürünler üzerine çalışmalar yapmaya başladı ki son olarak çıkardığı bir akıllı telefon ile birlikte mükemmel seçenekler sunacak gibi de görünüyor. Bu cihazın özelliklerini ve fiyatını duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız.

Lamborghini Tauri 88, her açıdan farklı kasa yapısı ve &100 deri arka kısmı ile birlikte bu segment içerisinde en çok ilgi gören sistemlerden birisi olma başarısını gösterdi. Kasa yapısı anlamında ve marka amblemlerinde klasik el yazısı ismini kullanan ve siyah renkte mükemmel bir tasarım ortaya çıkarmayı da başardı. Tabi ki bu tasarımın zaman içerisinde nasıl bir kitleye ulaşacağı merak konusu ancak özellik ve fiyat anlamında sektöründe en nadir telefonlardan birisi olacağı da gerçek.

Lamborghini Tauri 88
Lamborghini Tauri 88

Lamborghini Tauri 88 Özellikleri

Cihaz, teknik donanımı anlamında da tasarım anlamında da diğer modellere nazaran çok daha mükemmel seçenekler sunacak gibi görünüyor. Özellikle zaman içerisinde bu bağlamda ortaya çıkacak çalışmalar büyük etki yaratacak. Özelliklerini kısaca inceleyerek fikir edinecek olursak;

 1. 5 İnç Full HD Kapasitif Ekran
 2. SnapDragon 801 İşlemci Modeli
 3. 2 GB RAM (3 GB seçeneği de Olacak)
 4. 16,32 ve 64 GB Depolama Seçeneği

ile geleceğine dair çeşitli duyumlar aldık ancak cihazın özellikleri ile alakalı olarak net bilgiler birkaç gün içerisinde daha da iyi şekilde netlik kazanacaktır. Aldığımız bilgilere göre sadece 1947 adet üretimi yapılacak olan bu cihaz elit kişilerin alabileceği şekilde geliştirilecek olan önemli bir cihaz olacak ve fark yaratacak.

Lamborghini Tauri 88 Fiyatı

Cihazın fiyatı açıklandı ve bu mükemmel telefonu almak isteyenler yaklaşık olarak 6000$ gibi bir ücreti gözden çıkarmaları gerekecek. Bu da telefonun herkes tarafından alınamayacağı anlamına geliyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir