Blogger SEO
 1. Anasayfa
 2. Blogger

Blogger SEO

0

Blogger, bilindiği üzere Google şirketinin sunmakta olduğu ücretsiz hizmetlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Birkaç sene içerisinde internet sektörünün hızlı bir yükseliş içerisine girmesi ve beklenenden çok daha hızlı bir şekilde web sitelerinin açılması ile birlikte insanların hemen hemen hepsinin web sitesi olma zorunluluğu ortaya çıktı. SEO dostu bir sistem olan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde herkesin benimsediği bu mükemmel sistem, o kadar hızlı bir şekilde yaygınlaştı ki çok daha mükemmel sonuçları beraberinde getirdi.

Blogger günümüz SEO uygulamalarında olmazsa olmazlardan birisi haline geldi. Ücretsiz bir sistem olması ve Google hizmeti olduğundan dolayı arama motorları tarafından benimsenmesi çok daha mükemmel sonuçları beraberinde getirdi. Günümüz web siteleri ve SEO uygulamacıları bu sistemi birçok farklı amaç için kullanmaya başladılar ve aslında sektörün üst noktalara çıkmasında bu mükemmel sistemin çok büyük payı var desek yanılıyor olmayız. Birkaç sene içerisinde meydana gelen gelişmeler bu sistemin çok daha fazla ön plana çıkmasına neden oldu.

Blogger SEO
Blogger SEO

Blogger sisteminin SEO açısından faydaları incelendiği zaman bu başlık altında birçok önemli unsuru inceleyebilme şansına sahip olabiliriz. Birkaçını detayları ile maddeler halinde inceleyerek sistem hakkında fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istiyoruz.

 1. Öncelikle GOOGLE hizmetidir ve GOOGLE İP adresleri üzerinde yer alır.
 2. SEO uyumlu bir hizmettir ve Google hizmetleri ile bağlantılıdır.
 3. Paravan blog olarak ana siteleri desteklemek için kullanılabilir.
 4. Özgün içerik ile bezendiği takdirde arama sıralamalarında yüksek sıralarda yer alabilir.
 5. Adsense reklamları için sorunsuz onaylanma seçeneği sunabilir.
 6. Birçok farklı tema seçeneği ile her sektöre ayak uydurabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Joomla Destek Forumları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir