Youtuba Yeni Kanal Oluşturma Nasıl Yapılır?
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Youtuba Yeni Kanal Oluşturma Nasıl Yapılır?

0

Youtuba Yeni Kanal Oluşturma Nasıl Yapılır

Bir Google hesabına sahipseniz o zaman videolar izleyebilir beğeniler yapabilir hatta isterseniz beğendiğiniz bir kanala abone olabilirsiniz. Fakat bir Youtube kanalınız yoksa o zaman tüm bunları yapsanız da kimse sizin varlığınızdan haberdar olmaz. Eğer ki Google hesabınız varsa videolarınızı yükleyebilir, yorum atabilir ve oynatma listesi oluşturabilirsiniz. Youtube üzerinden bir kanal açmak için ise iki türlü yol kullanabilirsiniz. Bunlardan birincisi mobil cihazlar ikincisi ise PC. Bu araçlardan birisini seçtiğiniz zaman kanalınızı açarken ister kişisel olarak isterseniz de işletmenize ait bir kanal oluşturulabilir.

Kişisel Bir Kanal Oluşturma

Kişisel bir kanal oluştururken öncelikli olarak Google hesabınızı kullanmanız gerekiyor. bu sayede kanal yalnızca size ait olabilir ve başkası da müdahale edemez.

İlk yapmanız gereken şey Youtube’de oturum açın. Daha sonrasında yükleme, yorum gönderme ya da oynatma listesi oluşturma gibi kanalınızın neyi amaçlayacağını düşünüyorsanız ona göre bir tercih yapmalısınız.

Kanal oluşturmanız için bir iletiyi görürsünüz.

Bilgileri (Google Hesap adı ve fotoğrafınız ile) kontrol edin ve yeni kanalınızı oluşturmak için onaylayın.

Burada isim belirlemek size kalmış isterseniz kendi işletmenizin adını isterseniz de farklı bir isim tercih edebilirsiniz.

Yeni kanal oluşturu tıklayarak yeni bir kanal oluşturun.

Youtuba Yeni Kanal Oluşturma Nasıl Yapılır1

Bugün markaların gözünden baktığımız zaman Youtube kanalı açmanın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun içinde daha fazla insana erişebilmek istiyorsanız gerek markanızı gerekse hesabınızı büyütmek için açtığınız kanalın içeriğine göre videolar yüklemelisiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir