WhatsApp, Booyah Uygulaması İle Videolu Grup Sohbetleri Başladı! Booyah Nedir? Whatsapp Görüntülü Konferans
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

WhatsApp, Booyah Uygulaması İle Videolu Grup Sohbetleri Başladı! Booyah Nedir? Whatsapp Görüntülü Konferans

0

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve bir süre önce İOS işletim sistemlerine uygun halini AppStore mağazasına bırakmıştı. Bugün itibariyle Booyah güncellemesi Google Store mağazalarında kullanıma hazır hale getirildi. WhatsApp’ın görüntülü görüşme özelliği ile geçmişte bulunan sorunlarda, görüntülü grup sohbeti uygulamasıyla son buldu.

Popüler uygulama WhatsApp şuan bir milyar aktif kullanıcısı ile dünyanın en büyük anlık mesajlaşma platformlarının en başında geliyor. Booyah ismini vermiş oldukları üçüncü parti uygulama kategorisinde bulunan güncelleme, hızlı bir şekilde Android işletim sistemi ve İOS işletim sistemi platformlarında WhatsApp kullanıcıları ile görüntülü sohbet yapabilmenize imkan veriyor. İOS sürümü geçtiğimiz ay içerisinde kullanıma açılırken, beklenen Android versiyonu ise bugün Google Store’de yerini aldı.

Booyah, kalitesi yüksek görüntüye sahip grup görüşmeleri yapabilmeniz için API kullanıyor. Bu sebeple de görüntülü grup sohbetlerini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Uygulamayı kurduktan sonra videolu sohbet için arkadaş listenize ulaşım sağlaması gerekiyor. Bu sebeple whatsapp’a bağlanıyor. Kullanımı çok basit olan uygulama ile görüntülü konferanslar tek bir dokunma ile gerçekleşebiliyor. Görüntülü konferansta ise üst limit 12 kişidir. Yani 12 kişiye kadar görüntülü konferans mümkün.

56d6ce0f67b0a96f10bae116

Videolu grup konferansı booyah ile sadece WhatsApp kullanıcıları değil, Instagram,Snapchat,Facebook Messenger gibi diğer platformlardaki arkadaşlarınızla da videolu görüşme olanağı tanıyor.

Booyah isimli bu uygulama, güvenlik konusunda endişe duyulmaması için, tamamının özel bir güvenlik iletişim ağı sağladığını, kullanıcıların kişisel bilgilerinin herhangi  bir şekilde depolanmadığını belirtiyor. 720p kalitede yüksek HD çözünürlükte görüntülü sohbet hizmeti sağlayan uygulama Booyah Video Chat for WhatsApp ücretsiz olarak Google Play ve AppStore mağazalarından indirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir