Trend Micro Antivirüs Programı ile İnternet Daha Güvenli
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Programları

Trend Micro Antivirüs Programı ile İnternet Daha Güvenli

1

Günümüzün en gelişmiş ve güvenli sistemi Trend Micro Antivirüs Programı, kısa bir zaman içerisinde tüm dünya genelinde insanların en çok kullandığı ve en çok ilgi çeken sistemlerden birisi olmayı başardı. Piyasada yer alan birçok antivirüs programının aksine son derece kullanışlı, pratik ve etkin bir yazılım olması nedeni ile Türkiye ve dünyada en çok kullanılan antivirüs programlarından birisi olma başarısını göstermiş ve bu anlamda etkinliğini de kanıtlamıştır.

Trend Micro antivirüs programı, uygun fiyata son derece kaliteli seçenekleri sizlere sunduğundan dolayı kısa zaman içerisinde çok daha ciddi bir üne kavuşmuştur. Özellikle çocuklarınızın internet ortamında güvenli bir şekilde gezinebilmesi için el ile ayar yapma imkanını dahi sunan bir program.Bu program sayesinde bilgisayarınızı her türlü tehlikeden korumuş oluyorsunuz. Gezdiğiniz internet sitelerini dahi güvenli bir şekilde inceleyen ve sizleri her anlamda filtreleme ayarları yapabilmeye teşvik eden etkili, tamamı ile TÜRKÇE ve uygun fiyatlı bir sistem olarak da dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz.

Bugün internet üzerinde yüzlerce lira karşılığında satılan antivirüs programlarına nazaran hemen hemen aynı özelliklerde ve daha uygun fiyatlı olması nedeni ile günümüzün en çok tercih edilen virüs programı olarak Trend Micro rahatlıkla gösterilebilir. Şimdi sizleri bu yazılımın özellikleri ile alakalı olarak bilgilendirecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız.

Trend Micro Antivirüs Programı
Trend Micro Antivirüs Programı

Trend Micro Antivirüs Programı Özellikleri

Yazılım arayüz anlamında son derece kolay kullanılabilir ve bilgisayarınız açık olduğu sürece sürekli olarak güvence altında tutan mükemmel bir yazılımdır. Tek kullanıcılı paketlerden çok kullanıcılı paketlere kadar en uygun fiyatlar ile virüs programı paketlerinizi satın alabiliyor ve 1 yıl süre ile sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Trend Micro, tüm ürünlerinde yenileme ücretleri ile alakalı olarak da son derece uygun seçenekler sunuyor.

1 Yıl sonunda sürenizin bitmesi ile birlikte ikinci tip yenilemelerinizde çok daha uygun fiyatlara virüs programınızı 1 yıl süre ile daha uzatabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede bilgisayarınız sürekli olarak çevrimiçi ya da çevrimdışı güvenlik altında olmuş oluyor. Trend Micro antivirüs programı özellikleri ile alakalı olarak sizleri çok daha detaylı bir şekilde bilgilendirmek ve bu güvenilir yazılım hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Maksimum Bilgisayar Koruması: Bilgisayarlarınızın açılış anından itibaren kendiliğinden aktif duruma geçen Trend Micro Antivirüs programı, an itibari ile bilgisayarınızı tarar. Bilgisayarınıza olası bir virüs bulaşma anında hemen müdahale ederek virüsleri engeller ve tehlike durumlarına karşı sürekli kendi kendini yenilemeyi başaran bir sistemdir.

Performans Dostu: Birçok virüs programına nazaran bilgisayarlarınızın performansından herhangi bir azalma söz konusu olmadan sürekli olarak çevrimiçi ve çevrimdışı güvenlik sağlar.

Android Cihaz Güvenliği: Trend Micro, geliştirdiği tüm virüs yazılımlarını Android platformu için özel olarak da hazırlayarak mobil cihazlarınızın tamamının güvenliğini sağlar. Performans ve güvenlik anlamında sunduğu seçenekler ile diğer programlara nazaran çok daha hızlı, kaliteli, yavaşlamayı engelleyen etkin bir virüs yazılımıdır.

Kimlik Koruması: Bilgisayarlarınızda barındırdığınız kişisel bilgilerinizi anlık olarak koruma altına alan ve çalınma gibi durumları tamamen engelleyen güvenilir bir sistemdir.

Sosyal Medya Koruması: Bilgisayarınızda giriş yaptığınız tüm sosyal medya hesaplarınız için maksimum gizlilik ve maksimum güvenlik seçenekleri sunarak çalınma ya da bu gibi diğer istenmeyen durumlara karşı maksimum güvenlik sunarak internet ortamını daha güvenli hale getirir.

250 Milyon Tehdide Karşı Maksimum Güvenlik: Her gün bilgisayarınıza bulaşma ihtimali olan 250 milyon potansiyel virüs sisteminin farkında mısınız? Bu virüsler internet sitelerinden, programlardan, resimlerden, müziklerden ya da aklınıza gelebilecek birçok farklı yerden bulaşabilir. Trend Micro, sizlere kısa zaman içerisinde en etkin çözümleri sunarak her gün 250 milyon virüs tipine karşı ayrı ayrı savaş açar.

Çocuk Güvenliği ve Filtreleme: Çocuklarınızın bilgisayar başında oynayacağı oyunlara, gireceği internet sitelerine ya da bu gibi tüm detaylara el ile engel koymanız için özel olarak hazırlanmış olan bir panel sunar. Bu panel sayesinde çocuklarınızın internet gezintisi ve kullanacağı uygulamaları da güvenlik altına almış olursunuz.

Otomatik Stabil Sistem Ayarları: Program, bilgisayarınızın donanım ve yazılımsal performansını analiz ederek açıldığı an itibari ile en iyi çalışma ayarlarını bilgisayarınıza uygular ve maksimum performans alabilmeniz için otomatik seçenekler sunar.

%100 Türkçe Kurulum ve Kullanım: Programı satın aldığınız an itibari ile kurulum ve kullanım aşamasında %100 TÜRKÇE olarak faydalanabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 25 Kasım 2014

  TrendMicro Maximum Security isimli programı bundan iki yıl kadar öncesinde o zamanın şartları ile satın almış ve gerçekten çok memnun kalmıştım. Şimdi ise siz 3 kullanıcılı sürümünü bu fiyata veriyorsunuz ve kapımıza kadar gönderiyorsunuz. Bu fırsat kaçar mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir