Sosyal Medya Kitlenizi Katlayın
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Sosyal Medya Kitlenizi Katlayın

0

Günümüzde sosyal medya artık bir iletişim devi olmaktadır. İletişim devi olmasının yanında en popüler olarak insanlar tarafından kullanılmaktadır. Sosyal medya üzerinden kendi sitemizi kurabilir veya kurulmuş olan sitelere kendi hesap bilgilerimizle kayıt olabiliriz. Eğlence amaçlı veya iş amaçlı olarak kayıt olabileceğimiz birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerden birisi olan İnstagram sosyal medya üzerinden en sık kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama hemen her alanda gerek eğlence gerek iş alanında gerekse bilgi anlamında birçok farklı sayfa ve kişileri barındırmaktadır. Site üzerinde takipçi sayınızı artırarak ülke genelinde veya yurt dışında tanınmış bireyler olmak mümkündür. Bu sayede reklamlar alarak site üzerinden para da kazanılabilir.

 

Günümüz android veya IOS telefonlarımızdan da bu sitelere ulaşmamız mümkündür. Site üzerinden kendi arkadaş çevremizi veya site kullanıcılarını takip edebilir, kendi anılarımızı paylaşabilir, ticari amaçlı yapılan iş hakkında paylaşımlarda bulunarak reklam yapılabilir.

 

 İnstagram ’da Takipçi Sayısını Artırma

 

Takipçi kasma(takipçi artırma), Instagram üzerinde bunu gerçekleştirmenin farklı yolları bulunmaktadır. Takipçi kasmanın en kolay yollarından birisi takipçi satın almaktır. Takipçi satın alma konusunda sizlere yardımcı olabilecek birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerden birisi de crovu.co sitesidir. https://crovu.co/instagram-takipci-satin-al/  Instagram takipçi satın alma konusunda güvenilir bir site olmasının yanında sizlere tamamen gerçek takipçiler sunmaktadır. Bu kişiler sadece ülke geneliyle sınırlı kalmayıp yabancı takipçilerinizin olmasını da sağlamaktadır.

 

Takipçi Satın Alırken Neler Yapılmalı?

 

Takipçi satın alırken crovu.co sizlere almak istediğiniz takipçi sayısına oranla belli fiyatlar dahilinde yardımcı olmaktadır. Almak istediğiniz takipçi sayısı ne kadar çok olursa ona göre fiyatta artış göstermektedir. Çok uygun fiyatlara istediğiniz takipçi sayısına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca satın alırken sosyal medya hesabınıza ait herhangi bir kişisel bilgi vermenize gerek yoktur. Bunların yanı sıra karşılıklı olarak takipleşmenize gerek yoktur. Satın aldıktan sonra birisini takip etmeniz gerekmiyor. Sadece belirlenen miktardaki kişiler sizi takip etmeye başlayacaktır. Bu sayı arttığından dolayı daha hızlı bir şekilde tanınmış birisi olabilirsiniz.

 

Güvenilirlik

 

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra aklınıza takılan soruları crovu.co sitesi üzerinden 7/24 destek ekiplerinden yanıtlarını bulabilirsiniz. 5 yıllık tecrübe dahilinde sizlere çok kaliteli hizmet sunmakta olan crovu.co bu alanda da kendini ispatlamıştır.

 

 Youtube İzleyici Sayısını Artırma

 

İnstagram gibi sosyal medya üzerinden kendimize özel hesaplar açarak anılarımızı veya videolarımızı paylaşabildiğimiz bir site olan Youtube ise kişisel olarak kayıt yapılabilen bir sitedir. Bu site üzerinde ise kendi youtube kanalımızı oluşturarak videolarımızı paylaşabiliriz. Bu videoları daha çok kişiye ulaştırmamız açısında abone sayımızı artırmamız gerekir. Abone sayısı yükseltilerek paylaşılan videoların izlenme sayıları artırılabilir. Videolar youtube üzerinden ne kadar çok izlenirse Youtube videonun izlenme sayısına göre belli miktarlarda ödeme yapmaktadır. Milyonlara hitap edebilen videolarda ise çok yüksek miktarlarda bir ödeme alınabilir. Bu ödemelerin alınabilmesi açısından izleyici satın alma gibi opsiyonlar değerlendirilebilir. Böylelikle daha çok izlenme alarak youtube üzerinden daha çok para kazanılabilir.

 

Nasıl İzleyici Satın Alınabilir?

 

İzleyici satın alma işlemini yapan birçok site bulunmaktadır. Bu sayede izleyici sayısı artırılarak youtube üzerinden daha çok para kazanılabilir. İzleyici satın alma işlemini yapan popüler sitelerden birisi olan https://crovu.co/youtube-izlenme-satin-al/ bu alanda kendini geliştirmiş bir sitedir. Abone sayısına oranla istediğiniz miktarlarda gerçek aboneler almanız mümkündür. Ayrıca kişisel hesap bilgileri paylaşılmasına gerek yoktur. Bu anlamda da müşterilerine güven veren bir sitedir. Yardım ve destek konusunda 7/24 olarak müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanabilir. 5 yıldan beri bu işi yapan crovu.co bu alanda müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bu yüzden güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir