Samsung Galaxy A8 ne zaman çıkacak
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy A8 ne zaman çıkacak

0

Samsung şirketinin geçmiş olduğumuz günlerde resmiyet kazandırmış olduğu yeni telefon modeli olan Samsung Galaxy A8, inceliği ve çok ince olmasına rağmen sahip olduğu yüksek batarya teknolojisine göre son derece dikkat çekmiş ve birçok kullanıcı tarafından beğenilmiştir. Özellikleri medyaya sızdığından beri herkeste en çok merak uyandıran soru, Samsung Galaxy A8 ne zaman çıkacak? Net bir biçimde tüm dünya genelince satışa ne zaman çıkacağı resmi olarak açıklanmamış bir durumdaydı. Fakat son gelen çeşitli bilgilere göre Asya pazarında 24 Temmuz tarihinde satışa sunulacak. Herkes gözlerini satış noktalarına dikmiş durumda. Özellikle de son teknoloji ürünlerin meraklısı olan kullanıcılar, artık bu telefona kavuşmak istiyorlar. Yakında hoş bir tasarımı olan Galaxsy A8 ile buluşulacak gibi görünüyor.

Galaxy A8 Fiyatı Belli Oldu!

En çok talep gören beyaz, siyah ve altın renkleri ile bizler ile buluşacak olan Galaxy A8 fiyatı belli oldu. O çok konuşulan Samsung Galaxy A8 fiyatı ne kadar?, 563 dolar ve 515 dolar olarak ikiye ayrılacak. 563 dolar fiyata sahip olan modeli 32GB, 515 dolara sahip olan modeli ise 16GB olarak bilinmektedir. Sunmuş olduğu böyle bir ücret kapsamında oldukça pahalı olan bu modeli Türkiye’de satışa sunulduğunda ne kadar bir ücret çıkar henüz kestiremiyoruz fakat biraz cep yakan bir rakam olacağı şimdiden belli. Böyle olsa da yine de Samsung, satışların çok olacağından da emin görünüyor. Şimdiden alıcılar medya marketlere taleplerini sunmuşlar bile. Bakalım beklenilen kadar yüksek markajda alıcı bulacak mı?

Adreno 405 Grafik İşlemcisi!

Görüntüsü zarif ve kullanılabilirliği mükemmel olan bu model sahip olmuş olduğu 5,9 mm kalınlığına rağmen 3050 mAh batarya kapasitesi ve yükseltilebilir hafıza seçenekleri ile dikkatleri üzerine toplayan Galaxy A8, yazılım tarafınca ise Android 5.1 Lollipop beraberinde satışa çıkarılacak. Samsung Galaxy A8 özellikleri neler? Yeni Samsung Galaxy A8’in çeşitli özellikleri ise Snap dragon 615 64-bit işlemci 1,5Ghz, Adreno 405 grafik birimi ve 2 GB RAM gibi oldukça dikkat çeken özelliklere sahip.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir