Force Touch iPhone 6S Daha Kalın Olacak
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Force Touch iPhone 6S Daha Kalın Olacak

0

Bir kez daha geleneksel olarak iPhone lansman sezonu çerçevesine geliyoruz. Elbette haftalar öncesinde başlamış olan furya beraberinde sızıntılar veya söylentiler yayılmaya başlamış durumda. En yeni ve en önemli görülen söylentilerden birine göre ise iPhone’un yeni modeli olacak olan 6S’in ekranında Apple’ın yeni teknolojisi Force Touch özelliğine sahip bir panel kullanacak. iPhone 6S tasarımı nasıl olacak? Ayrıca görüntü olarak da iPhone 6’dan oldukça farklı bir tasarımda olmayacak.

Çok Fazla Tasarım Değişikliği Olmayacak!

Bu model, diğer modellerden çok da fazla tasarım değişikliği göstermeyecek. Yeni iPhone’un en büyük farkı ise Force Touch olacak. Bu teknolojinin entegre edilmesi için ise 0.2 mm daha da kalın olacağa render görüntülerinden ortaya çıkmıştır. Force Touch ile iPhone 6S neler eklenecek? Ayrıca bu gibi kalınlığın Force Touch dışında içeriye çok daha yüksek donanım veya bunlara entegre bileşen ekleme ihtimalini de yükselttiği düşünüldüğünde Apple’ın yeni iTelefon çeşitlerinin batarya olayında da biraz daha yüksek amper taşıyacağı düşünmekte. Elbette birçok yenilikleri olacak olan bu modelin de şimdiden taleplileri sırada. Kalınlığından çok kullanım alanına önem veren müşterilerin merak ettikleri farklı özellikler de yok değil. Fotoğraf ve video çözünürlüklerinin yanında sesli sisteme de önem veren bu teknoloji için herkes odaklanmış durumda.

Kasa Kalınlığı 7.1 mm Buluyor!

iPhone 6S’e ait olan çeşitli fotoğraflar, iPhone 6’da mm olan kasa kalınlığında 7.1 milimetreye, iPhone 6S Plus’ta kalınlık ise 6Plus’ın kalınlığının 7.1’den 7.3 milimetre kalınlık düzeyine çıktığı görülmekte. iPhone artık kalın telefon mu üretiyor? Diğer taraftan ise Apple’ın ilk kez bir önceki modelden oldukça daha fazla kalın bir iPhone geliştiriyor olması dikkat çekiyorken bu gibi kalınlaşmanın önemli bir değişiklik olması da doğal görülebilir. Gelişim gösterdikçe belki biraz kalın üretim olsa da şıklıktan ödün verilmemiş. İphone severlerin tavizsiz satın alacakları tahmin edilen bu modelin yeniliklerini dört gözle eline almak isteyenler var. Batarya gelişiminde yüzleri güldüren son tasarımında bakalım daha ne yeniliklerle bizlere merhaba diyecek

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir