Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

PC’den Instagram’a Fotoğraf Yükleme

PC’den Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Instagram geçtiğimiz yıl Windows 10 için resmi bir uygulama yayınlasa da, içinde çok önemli bir özellik yoktu: siteye PC üzerinden fotoğraf upload edilemiyordu. İşlerin işkenceye dönmemesi için size birkaç ipucu vereceğiz. İşte PC’den Instagram’a fotoğraf yükleme yolu:

Android için var olan Instagram uygulaması gayet kullanışlı ve ücretsiz Android emülatörü BlueStacks App Player’i kullanarak fotoğraflarınızı PC ya da Mac üzerinden Instagram’a yüklemeniz mümkün.

BlueStacks’i bilgisayarınızı indirip kurduktan sonra işler kolaylaşıyor. Doğru dil seçimini yaptıktan sonra ülke seçimi çok da önemli değil. Ardından devam ederek Google hesabınıza bağlanın ve kullanıcı sözleşmesini kabul edin.

Solda bir klasör ikonu göreceksiniz ve bunu kullanarak PC’nizdeki fotoğrafları yükleyebilirsiniz. İngilizce dilinde Complete action using seçeneğini kullanın, Instagram’ı seçin ve hesabınıza giriş yapın. Bu şekilde tıpkı mobil uygulamada olduğu gibi Instagram masaüstü bilgisayarınızda belirecek.

Fotoğrafları yükledikten sonra kırpabilir, filtre uygulayabilirsiniz. Paylaşmak için ileri diyerek devam edin. BlueStacks yardımıyla bu şekilde devamlı PC’nizden Instagram’a fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Dropbox metodu kullanarak da PC üzerinden Instagram’a fotoğraf yükleme şansınız var fakat BlueStacks uygulamasını kullanmak çok daha kolay ve kullanışlı olduğu için onu tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Twitter'dan Donald Trump Özrü başlıklı makalemizde donald trump ve Twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ