Lg 802 G2 32GB Satışta
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Lg 802 G2 32GB Satışta

0

LG dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden birisi. Biz de Lg 802 G2 modelinin özelliklerini tanıtacağız. Çin’de üretilmiş olan Lg 802 G2 2 yıl garantili bir telefon. Lg 802 G2 2.26 Ghz işlemci hızına sahip bir telefon. Bu telefon 32 GB dâhili hafızaya sahip Android 4.2 işletim sistemine sahip olan LG G2 bu konuda çok iyi. Wifi edge 3G GPS Usb 2.0 ve Bluetooth 4.0 bağlantı özelliklerine sahip.

LG G2 Ekran ve Multimedya Özellikleri

LG G2 5.2 inç genişliğinde FULL HD IPS ekrana sahip. LG G2 ekranı çok kaliteli üretilmiş. 423 piksel/inç ekran çözünürlüğüne sahip bir telefondur. Bu sayede çok iyi bir görüntü kalitesi elde etme imkânına sahip olacaksınız. Ayrıca 16M ekran renk sayısına sahip. LG G2 13 mega piksel kamera çözünürlüğüne sahip bir telefon. Bu sayede mükemmel kalitede fotoğraflar çekebileceksiniz. Ayrıca LG G2 kamerası 4x dijital zoom özelliğine sahip. Kameranın sahip olduğu flash ışığı sayesinde karanlık ortamlarda da iyi kalitede fotoğraflar çekebileceksiniz. Sesle arama, ses kaydı, Handsfree, Java, MP3 çalar, MMS, e-posta, push mail, MP4 oynatıcı ve video oynatıcı multimedya özelliklerine sahip. Bu özellikler sayesinde sıkılmadan telefonla müzik dinleyebilir film izleyebilirsiniz. Ayrıca LG G2 telefonunun sahip olduğu işletim sisteminin Android olduğundan bu işletim sisteminin marketi olan Google Play Store üzerinden birçok ücretli ya da ücretsiz uygulama indirebilirsiniz. Oyundan tutunda eğitim alanıyla ilgili uygulamalara kadar çok farklı birçok uygulama bu mağazada mevcuttur.

LG G2 Genel Bakış

LG G2 3000 mAh gücünde bir pile sahip bir telefondur. Ayrıca SİO+ teknolojisi sayesinde standart pillerden daha ince olan ve maksimum saklama kapasitesi dayanıklı bir verimliliği olanaklı hale getirir. LG G2 misafir moduna sahip bir telefondur. Bu mod sayesinde misafir kullanıcılara ayrı bir desen belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu modda misafirleriniz kullanabileceği uygulamaları da belirleme imkânına sahip olacaksınız. Bu mod sayesinde özel bilgileriniz daha güvende olacak birisine telefonu verdiğinizde erişebileceği uygulamaları bildiğinizden endişelenmeyeceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir