1. Anasayfa
 2. Advertorial İçerik

İstanbul Ucuz Araç kiralama


0

Ülkemizde tarihi ve turistik açıdan önemli bir konuma sahip olan ve oldukça geniş bir yerleşim alanında konumlanmış olan İstanbul ilimiz, milyonlarca vatandaşımın tarafından ziyaret edilmektedir. Gerek iş kapısının sonuna kadar açık olması, çeşitli sebeplerden taşınma ihtiyacı veya iş gibi amaçlardan geçici olarak İstanbul’da barınırken veya İstanbul’a yerleşmiş biri olarak çeşitli ihtiyaçlarınız meydana gelecektir. Yemek, uyumak, alışveriş yapmak veya eğlenmek için İstanbul’da bir yerden başka bir yere giderken bir araca ihtiyacınız olacaktır. Özellikle acil işlerinizde, süreli ve planlı çalışmalarınızda veya kısa süreli ihtiyaçlarınızda eğer aracınız yoksa firmamızın sunduğu İstanbul ucuz araba kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Oldukça geniş bir araç filomuz ve her bir aracımızın çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Dilediğiniz yolcu kapasitesine sahip olan marka ve modeli firmamız aracılığıyla bulabilirsiniz. Üstelik rakiplerine göre en uygun fiyatları, İstanbul halkımıza ve İstanbul’a yolu düşen tüm vatandaşlarımıza sunmanın gururunu derinden yaşamaktayız.

İstanbul ucuz araba kiralamaDüşük fiyatlarda, kaliteli ve güvenli araçları kullanarak işlerinizi tam zamanında bitirmek için ekonomik kiralama hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Aracınızı kiraladıktan sonra isterseniz düğün aracı olarak kullanabilir, isterseniz de kafanızı dinleyeceğiniz birkaç günlük tatile kaçabilirsiniz. Bu özgürlüğü yaşamanızı sağlamayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.

Hem de yalnızca internetinizin olması halinde, tüm işlemleri http://www.ecomaxcarrental.com/ sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirmenize olanak veriyoruz. Kiralayacağınız araçların fiyatları içerisinde kasko bedelleri ve sınırsız km dahil edilmektedir. Ayrıca tüm araçlarda hgs geçişleri için gerekli olan etiketler temin edildiği gibi, isteğe göre bebek koltukları ve yol bulmanıza yardımcı olacak navigasyon aletlerini de talep edebilmektesiniz. Günlük kira fiyatlarına küçük miktarlarda yapılacak eklemeler ile bu özellikleri de, kiraladığınız son ana dek sınırlama olmaksızın kullanabilirsiniz. Firmamız, araçlarındaki konforlu özelliklerle daima yanınızda olduğunu hissettirmektedir.

Son model araçları keyifle sürmenin verdiği haz ile tüm İstanbul’u kısa sürede gezmek istiyorsanız, başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarda sunduğumuz İstanbul ucuz kiralık araba hizmetinden yararlanmanız için siz değerli ziyaretçilerimizi adresimiz üzerinden rezervasyon işlemlerini tamamlamaya davet ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizi kredi kartı bilgilerini paylaşıp güvenlik problemi yaşama derdiyle baş başa bırakmamak için ödemeleri araçların tesliminde almaktayız.

Bunun yanında sitemizden gerçekleştireceğiniz kiralama hizmetinden yararlanmanızı mümkün hale getirirken üyelik dahi istememekteyiz. Haftanın her günü ve günün her saati 7/24 olmak üzere online olarak tüm kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da bunların yanı sıra araç kiralamanıza gerek duyacağınız en önemli ihtiyaçlardan bir diğeri ise havaalanlarına ulaşım sağlamaktır. Geniş bir alanda olan kamu ve özel dairelerinin yanında, uçakla yolculuk yapmak için havaalanlarına transferinizin gerçekleşmesini isteyeceğiniz durumlarla sıkça karşılaşırsınız. Yürüme mesafesinde olması mümkün olmayan bu yerlere ve İstanbul’un bir ucundan diğerine giderken toplu taşıma araçlarını kullanmak büyük bir çileye dönüşmektedir.

Aktarmalı olarak gitmek aynı zamanda vakit kaybı yaşamak anlamına gelmektedir. Bu nedenle kısa sürede ve hızlı bir sürüş imkanı bulabileceğiniz aracınız olsun isterseniz Sabiha Gökçen araba kiralama rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Firmamız, 2012 ‘de adım attığı araç kiralama sektöründe başarılı ve kendinden emin bir şekilde ilerlemektedir. Limitsiz kilometre harcamak, lüks araçlarda gezmek ve tüm bunları ekonomik bir şekilde gerçekleştirmek için tek yol sitemizden geçmektedir. Bir kez bizimle ve araçlarımızla tanıştıktan sonra bir başka aracıya ihtiyaç duymayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Araç kiralama koşullarını, fiyata nelerin dahil olup, nelerin olmadığını ve iletişim kurabileceğiniz bilgileri sitemizdeki ilgili bölümlerden görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimizi iletmekteyiz.

Sizlerin bizi tercih etmesi sayesinde hizmetlerimizi yalnızca İstanbul ile sınırlı bırakmamakta kararlı olup, turizmin kalbinin attığı Antalya ve İzmir illerimizde de hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir