Tanıtım yazısı alım satımında güven, uygun fiyat ve kalite!
 1. Anasayfa
 2. Advertorial İçerik

Tanıtım yazısı alım satımında güven, uygun fiyat ve kalite!

0

Tanıtım yazıları, birçok web sitesi sahibinin önemini çok yakından bildiği bir hizmettir. Bir web sitesinde, ürünlerin ya da hizmetlerinizin, reklam odaklı içeriklerin yer aldığı adresinizin linklerinin yer aldığı tanıtım metinlerinden oluşan tanıtım yazılarının fiyatları, özellikleri ve faydaları değişebilmektedir.

Tanıtım yazısı neden alınır?

Google gözünde bir sitenin önemli kelimelerde üst sıralara çıkıp, günde on binlerce hit alması için en önemli detaylardan birisi sitenin backlink ağına sahip olmasıdır. Farklı sitelerden alınan link manasına gelen backlink ile, Google gözünde otoriter bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Tanıtım yazıları noktasında satış yapan sitelere ulaşmak ise o kadar çok kolay değildi, bir siteden özellikle de iyi, kaliteli bir siteden tanıtım yazısı almak için site sahibini bulmanız gerekiyor, fiyatta anlaşmanız ve tanıtım yazısı içeriğinizi göndermeniz gerekiyor.

Tanıtım yazısı satan site sahipleri artık burada!

Genellikle webmaster forumlarında sürdürülen tanıtım yazısı satışlarına birçok webmaster erişemiyor, site sahiplerinden tanıtım yazısı alamıyordu. Ya da genellikle birçok site ile anlaşması bulunan aracılar, tanıtım yazısı komisyoncuları bu sektörde alıcılardan tanıtım yazısı satışı için komisyonlar alıyordu. Yani 30 TL’ye satılan bir tanıtım yazısından sonra site sahibine 20 TL giderken, komisyoncu da 10 TL alıyordu. Ancak şimdi, Hızlı Tanıtım ile birlikte alıcı da, satıcı da güvenli bir platformda, rahat bir şekilde tanıtım yazısı alım satımı işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Tanıtım yazısı satıcıları için binlerce müşteri!

Sitenizden tanıtım yazısı satmak istiyorsunuz, ancak alıcı bulamıyor musunuz? HızlıTanıtım.com’da üye girişi yaparak anında sitenizin Google News kaydı, DMOZ, Yandex News kaydı ya da Alexa değeri gibi bilgileri vererek anında satış yapabiliyorsunuz. Hızlı Tanıtım platformunda sistem, satıcıların verdikleri ilan üzerinden ödeme yapan alıcıların parasının havuzda olması ve alışverişin sona ermesi ile birlikte satış işleminin site tarafından onaylanmasına dayanmaktadır. Sitenizde tanıtım yazısı satış fiyatını anında belirtebilir, bu fiyat üzerinden yazı satabilirsiniz ancak ek olarak, ‘tanıtım yazılarınızı yayınladıktan sonra Facebook ya da Twitter hesabımda yayınlarım’ ya da tanıtım yazısını manşette tutarım gibi ek opsiyonlar koyarak da, ek fiyatlandırma yapıp gelirlerinizi ciddi anlamda arttırabilirsiniz.

Tanıtım yazısı alışverişinde güvenilir ortam!

Site tarafından hem alıcılar hem satıcılar için sağlanan güven ortamı sayesinde çok kolay şekilde tanıtım yazısı alışverişi yapabilir, SEO açısından sitenize değer katar, trafiğinizi arttırırsınız. Birbirinden farklı kategorilerde haber siteleri, ekonomi siteleri, dekorasyon, kadın ve moda, teknoloji, kişisel blog ve diğer sitelerden en uygun fiyatlarla tanıtım yazısı almak, aynı zamanda kredi kartı ile ödeme gibi avantajlardan faydalanmak için hemen HızlıTanıtım sitesini inceleyin ve bütçenize uygun bir siteden anında tanıtım yazısı alımı yapın!

Unutmayın, SEO için, backlink için yatırım yapmadığınız web projeleri arama motorlarından optimal verimi alamayabilir, tanıtım yazıları ile bu engeli yok edip, üst sıralara çıkma şansınız var…

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir