En İyi Ücretsiz Android Oyunları (2017)
 1. Anasayfa
 2. Oyun

En İyi Ücretsiz Android Oyunları (2017)

0

Android telefon ve tabletler yaygınlaştıkça, mevcut uygulamaların sayısı da artıyor. Bu da daha fazla ücretsiz Android oyun anlamına geliyor. Her ne kadar aralarında pek çok ‘işe yaramaz’ oyun olsa da, son derece başarılı olanlar da var. Peki en iyi ücretsiz Android oyunlar hangileri?

Pac-Man
Namco’nun arcade klasiğini hepiniz biliyorsunuz ve uzun uzun anlatmaya da gerek yok. Hala eskilerde kaldıysanız ve 30 yıllık Pac-Man’i bir kez daha akıllı telefonlarınızda oynamak istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ederiz. Üstelik tamamen de ücretsiz.

Battle of Polytopia
Civilization benzeri sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Battle of Polytopia, mobil platformda tercih edilebilecek başarılı yapımlardan.

Maximum Car
Retro tarzda bir yarış oyunu olan Maximum Car, ciddiyetten uzak ve eğlenceli bir yapım. Lego tarzı grafikleriyle ve ücretsiz yapısıyla, biraz da BurnOut tadı vermeyi başarıyor.

final freeway 2r

Looty Dungeon
Hoş grafikleri ve zıplama kontrolleriyle Looty Dungeon aradığınız yapım olabilir. Sonu olmayan bu sürükleyici oyun, karşınıza binlerce düşman çıkarıyor ve siz de o sırada zindandan çıkış yolunu arıyorsunuz.

Final Freeway 2R (Ad Edition)
1986 yılında çıkan Sega yapımı Out Run’ı andıran Final Freeway 2R (Ad Edition), iyi bir alternatif. Yarış oyunu arayanların bakmasını tavsiye ederiz.

AirAttack 2
Yüzlerce uçağın ve tankın karşınıza çıkacağı oyun, tam anlamıyla bir aksiyon yaşatıyor. Eğer eski tarz twin shooter oyunlarını seviyorsanız ve telefonunuzda bir ‘vakit öldürücü’ arıyorsanız AirAttack 2 tam da size göre.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir