Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Instagram Toplu Fotoğraf Ekleme Geliyor

Instagram Toplu Fotoğraf Ekleme Geliyor

Son zamanlarda Instagram’da sponsorlu gönderiler çıkıyor (genellikle giysi reklamları) ve tek bir gönderide birden fazla fotoğraf gözüküyor. Muhtemelen bunu fark etmişsinizdir ve toplu fotoğraf gönderimi özelliğine şimdilik sadece reklam verenler erişebiliyor. Fakat görünüşe göre yakında bu özelliği tüm Instagram kullanıcıları tercih edebilecek.

Instagram Android Beta Program’ı katılımcıları, Droid Life’dan Tim Wrobel ve Twitter kullanıcısı Philip Chang, son beta sürümünü test ettiler ve toplu fotoğraf paylaşımı özelliğinin görsellerini paylaştılar. Beta sona erdikten sonra Instagram’da tek bir albümde birden fazla fotoğraf paylaşmak mümkün olacak. Bu şekilde insanlar tatil veya belli bir mekan fotoğraflarını tek bir gönderide paylaşabilecek.

Şimdilik Sadece Beta’da Aktif
Beta testerlarına ve The Verge tarafından yapılan doğrulamaya göre, Instagram kullanıcılarına tek bir gönderide 10 fotoğraf paylaşma imkanı tanıyacak. Bu şekilde tek tek fotoğraf yükleme derdi de sona erecek.

Henüz Instagram bu konuya dair yorum yapmasa da, yakın zamanda resmi açıklamanın geleceğini ve toplu fotoğraf özelliğinin de herkese sunulacağını bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Eski Xiaomi ve Google Çalışanı Facebook'a Geçti başlıklı makalemizde hugo barra, oculus vr ve Xiaomi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ