En İyi Ücretsiz Adobe Illustrator Alternatifleri
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Programları

En İyi Ücretsiz Adobe Illustrator Alternatifleri

0

Adobe Illustrator, en popüler vektörel grafik yapım programlarından birisi ve grafik tasarımcıların favorilerinden. İkonlar, logolar, posterler ve web site grafikleri yapabileceğiniz Adobe Illustrator için alternatif programlar da bulunuyor. Peki Adobe Illustrator alternatifi, ücretsiz programlar hangileri?

Inkscape
Açık kaynak tabanlı vektörel grafik programı olan Inkscape, son derece güçlü bir program olduğu gibi, aynı zamanda tamamen ücretsiz bir alternatif. Profesyonel ve yarı profesyonel grafik tasarımcılara ve web tasarımcılara hitap eden uygulama, standart çizim ve şekil araçlarının yanı sıra farklı özelliklere de sahip.

BoxySVG
Ücretsiz bir program ve aynı zamanda Google Chrome’da uzantı olarak çalışıyor. Temel araçları arasında kalemler, yazılar, şekiller ve katmanlar bulunuyor.

Basit arayüzüyle dikkat çeken BoxySVG, Adobe Illustrator için iyi bir alternatif. Aynı zamanda SVG ve SVGZ formatındaki dosyaları da destekliyor.

Gravit
Başarılı bir Illustrator alternatifi olan Gravit, direkt tarayıcınızda çalışıyor ve dolayısıyla indirme zahmetine girmenize gerek yok. Bir kere kayıt olduktan sonra Chrome, Firefox, Safari veya Opera tarayıcılarınızda Gravit’i kullanabilirsiniz.

Bu programların yanı sıra Adobe Illustrator alternatifi olarak Vectr ve SVG-Edit’e de göz atmanızda fayda var.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir