Samsung Galaxy Tab S3 Çıkış Tarihi ve Özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy Tab S3 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

0

Her ne kadar Android tabletlerin artık öldüğü söylense de, Samsung buna katılmıyor ve vazgeçmemeye devam ediyor. Galaxy Tab S2 en son 2015 yılında satışa çıkmıştı ve şimdi de Galaxy Tab S3 bekleniyor. Peki Galaxy Tab S3 ne zaman çıkacak?

Samsung Galaxy Tab S3 Çıkış Tarihi
Daha önce 2016 yılı gösterilse de, Tab S3 bu tarihte çıkmadı. Ardından CES 2017’de de hiç haber alamadık ve şimdi MWC 2017’de duyuru bekliyoruz. Dolayısıyla Şubat ayının sonunda Samsung Galaxy Tab S3 duyurulabilir ve ardndan birkaç ay içinde de satışa çıkabilir.

Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri
Bu konuda fazla bilgi bulunmasa da, bazı sızıntı sitelerinin haberlerine göre yeni cihazda 9.6 inç 2K ekranlı bir panel yer alacak. Galaxy Tab S2’de ise ekran 9.7 inç boyutundaydı.

Ayrıca aynı kaynaklar cihazda Snapdragon 820 işlemci çipseti, 4 GB RAM, 12MP kamera, Wi-Fi ve LTE modelleri, Android 7 Nougat işletim sistemi olacağını söylüyor. Kalınlık ise 5.6mm olarak belirtilmiş.

Ek olarak, Samsung Galaxy Tab S3’de parmak izi tarayıcısı ve USB Type-C olması da bekleniyor.

Samsung Galaxy Tab S3 Fiyatı
Fiyat elbette pek çok faktöre bağlı fakat Tab S2 modeli yurt dışında 400 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarılmıştı. Bu 8 inçlik, en küçük hafızalı modeli için geçerliydi. Yeni Samsung Galaxy Tab S3’ün de hemen hemen aynı fiyatlarda satılmasını beklemekteyiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir