Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

En İyi Hosting Firmaları

En İyi Hosting Firmaları

Sunucu teknolojileri çok kısa bir zaman içerisinde o kadar önemli gelişme süreci içerisine girdi ki insanların bu sektöre karşı çok fazla ilgi duymaları da mümkün hale geldi. Birkaç yıl içerisinde o kadar gelişmiş donanımlar ortaya çıktı ki insanların bu anlamda ki beklentilerini karşılayabilecek güncel yazılım modelleri ortaya çıktı. Türkiye, her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyüyen, gelişen ve zaman içerisinde çok daha hızlı bir şekilde server teknolojilerine ayak uyduran ülkelerden birisi. Bunu en rahat web sitelerinin rakamsal artışı ile alakalı olarak niteleyebilme şansına sahip olabiliriz.

En iyi hosting firmaları, çok kısa bir zaman içerisinde insanların üzerine araştırma yaptıkları konulardan birisi olarak dikkat çekiyor. Bir web sitesinin her anlamda güvenli olması ve yayın hayatını sorunsuz bir şekilde sürdürebilmesi için olmazsa olmaz unsurlardan birisi olarak hostingler gelir. Ne kadar kaliteli firma ile çalışırsanız sorun yaşama düzeyiniz o kadar düşük olacaktır ve böylelikle web sitelerinin yayın süreci ile alakalı olarak herhangi bir sorun yaşamadan süreci noktalama imkanına sahip olabilirsiniz.

En İyi Hosting Firmaları

En İyi Hosting Firmaları

En iyi hosting firmaları ile alakalı olarak özellikle günümüz Türkiye piyasasında sıyrılan ve ön plana çıkan şirketler olduğunu söyleyebilmek mümkün. Dünya genelinde tabi ki Google, Microsoft, Facebook gibi veri sağlayıcıları dışında tutarak en çok ön plana çıkan firma TeleCity Group firmasıdır ve sunucu teknolojileri konusunda ülkemize de yatırım yapan önemli firmalardan birisi olmayı da başarmıştır. Zaman içerisinde yeni yeni firmalar açılsa da böyle bir sektör içerisinde barınmanın çok zor olduğunu da anlamışlar ve sektörden kısa zaman içerisinde çekilerek yatırımlarını farklı alanlara doğru yöneltmişlerdir. Ülkemizde en çok tercih edilen ve müşterilerin olumlu yorumları ile yükselişini gösteren firmalar şu şekilde listelenebilir;

 1. Radore Hosting ve Datacenter
 2. Sadece Hosting
 3. NetDirekt
 4. Net İnternet
 5. Vital Cloud Hosting
 6. Natro
 7. Turhost
 8. Güzel Hosting
 9. İnternet Bilişim

bunlardan sadece birkaçı olarak listelenebilir. Son dönemlerde ülkemizde rüştünü ispat etmeyi başaran bu firmalar, hosting ve günvelik hizmetleri ile alakalı çok daha iyi hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapmayı da ihmal etmemişlerdir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Antivirüs Programları başlıklı makalemizde en iyi antivirüs programları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Timur Demir dedi ki:

  Öncelikle listeniz gayet iyi firmalardan oluşuyor. Benim tavsiyem ve kullanıcısı olarak Netinternet olacaktır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda yada sorularınıza en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz. Fiyatları da şu an gayet uygundur.

 2. aydın musaoğlu dedi ki:

  Listede adı yok ama benim çalıştığım Naytu hosting bence bir numara, kesinlikle öneriyorum.

 3. Kadir Kaya dedi ki:

  Listedeki firmalardan fiber sunucu hariç hepsinden hizmet aldım. Özellikle ismi gibi hizmetleri de güzel olan güzel hostingi öneririm.

 4. Aysel Yigit dedi ki:

  Hosting seçimi oldukça önemli. Bazı projelerimizi oluşturuyoruz ve sırf hosting hataları yüzünden başarıya ulaşamıyoruz. Yazıya yerli hosting firma önerilerinizi de eklerseniz gerçekten minnettar olurum.

BİR YORUM YAZ