Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Samsung Galaxy Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Tanıtıldı

Samsung Galaxy Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Tanıtıldı

Sanal gerçeklik teknolojileri son birkaç sene içerisinde markaların farklı farklı ürünler geliştirmesi ile birlikte o kadar fazla ön plana çıkmaya başladı ki bu anlamda yaşanan gelişmelerin yeni nesil sistemleri de beraberinde getirmesi gibi bir durum söz konusu oldu. Zamanın ilerlemesi ile birlikte o kadar farklı seçenekler ortaya çıktı ki Samsung firması da teknolojinin hemen hemen her safhasında yer alabilmek için ürünler geliştirmeye ve bunu insanlar ile buluşturmaya devam ediyor. Sanal gerçeklik sistemlerine de yeni bir ürün geliştiren bu büyük markanın son ürünü kasa yapısı ve özellikleri ile dikkat çekeceğe benziyor.

Samsung Galaxy Gear VR, son dönemlerde geliştirilmiş olan kasa yapısı en iyi sanal gerçeklik gözlüğü olarak dikkat çekiyor. Birkaç sene içerisinde bu sektörün çok daha canlanacağını gören Samsung firması, teknolojinin her noktasında yer alabilmek için o kadar etkin çalışmalar yapıyor ki insanlar artık her şeyden önce Samsung firmasının geliştirmiş olduğu ürünleri takip etmeye devam ediyor. Birkaç sene içerisinde bu ürünün sektöründe ki tek sistemlerden birisi olarak dikkatleri çekebileceğini de söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Gear VR

Samsung Galaxy Gear VR

Samsung Galaxy Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü ile birlikte sektöre yepyeni bir ürün çıkmış olacak ve bu sistem, sizlere geçtiğimiz yıllarda televizyonlarda izlediğimiz ve hep özendiğimiz deneyimi en iyi seçenekler ile sunacak gibi görünüyor. Birkaç sene içerisinde bu konu ile alakalı olarak çok daha farklı ürünler geliştirilebilir ancak Samsung firması, adı ve ürettiği ürünlerin kalitesi nedeni ile zaman içerisinde çok daha mükemmel bir kitleye ulaşma safhasında önemli adımlar atmaya da devam ediyor diyebiliriz.

Cihazın gerçeklik anlamında inanılmaz bir ürün olması aslında bu ürünü diğer markaların sistemlerine nazaran çok daha farklı kılan unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Samsung, bu gözlüğü ile birlikte aynı zamanda yeni bir sektör içerisine girmenin heyecanını yaşadığı gibi birkaç sene içerisinde bu teknolojiyi çok daha fazla ileri götürmek için çalışmalar yapacağını da açıkladı. Durum böyle iken detayları merak etmemek elde değil. Şirket, kutu açılış videosu ve özellikleri ile alakalı videoyu internet üzerinde yayınladı. Youtube üzerinden ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Lumia 330 En Ucuz Akıllı Telefon Olabilir başlıklı makalemizde microsoft akıllı telefon ve nokia lumia 330 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ