Bilgisayarlarımızın Performansını Özgür Bırakalım mı?
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Programları

Bilgisayarlarımızın Performansını Özgür Bırakalım mı?

0

Dünyanın en önde gelen isimlerinden birisi olan Microsoft, bilgisayarların performanslarını arttıracak birçok programın arasından özellikle önerdiği UniBlue PowerSuite ile bilgisayarların performansı hissedilebilir derecede artacak! En fazla şikayet ettiğimiz durumlardan birisi olan bilgisayarın ağırlaşması ve donması artık minimuma inecek!

PowerSuite kendi kategorisinde ödül almayı başaran bilgisayar hızlandıran bir programdır! Son sürümünde 3 farklı eklenti ile karşımıza çıkıyor. Bu eklentilerden elbette bahsedeceğiz! Microsoft gibi bir isim bu programı partner olarak göstermişse, güvenlik konusunda tereddütler minimumda kalır. Bu programı bir kez deneyin ve artık bilgisayarlarınızın demirbaş programı olacağından emin olun.

Uniblue Speed Up My PC

SpeedUpMyPC, bilgisayarınızın performansını özgür bırakır ve en yüksek performansa kadar eksiksiz ince ayar çeker. Basit bir arayüz ile kullanımı çok basittir. Sadece üç-beş tıklama ile bilgisayarlarınızın hızı artacak. Ayrıca internet hızını da maksimuma çıkartıp sistem hatalarını minimuma indirmeniz mümkün.
Programın son güncellemesi ile gelen üç eklenti hakkında biraz fikir sahibi olalım.
Uniblue Driver Scanner
Driver Scanner ile bilgisayarınızda olan ve hatalı driver’ları tespit ederek size liste halinde gösterip yenilerini güncellemenize imkan verir. Bu sayede bilgisayarlarınızda güncel olmayan tek bir sürücü kalmayacak.
Uniblue Registry Booster
Bu eklenti bilgisayarınızın sistemindeki kayıt defterinde oluşan hataları tek tek tespit ederek onaracak ve gereksiz kayıt girdilerini silip sistemin en iyi halde kalmasını sağlayacak. Ayrıca ”Defrag” özelliği ile kayıt defterini birleştirebilme imkanınız olacak. Bu arada sistemde hata oluşmasını önlemek açısından her düzenlemede program bir örnek alıyor ki sistemi geri döndürebilirsiniz.
Programın Faydaları:
# Bilgisayarınıza üstün işlem gücü
# İndirmeleri hızlandırmak için Internet ayarlarınızı en iyi hale getirme
# Yavaşlamayı ve donmayı öngören ve önleyen akıllı öneri sistemi
# İyileştirilmiş emniyet ve özelinizin korunması
# Yaklaşılmaz kullanım kolaylığı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir