Bilgisayardan İnstagram’ a Fotoğraf Yükleme
 1. Anasayfa
 2. Genel

Bilgisayardan İnstagram’ a Fotoğraf Yükleme

0

Bilgisayardan İnstagram’ a Fotoğraf Yükleme

Sosyal medya araçları arasında en çok kullanılanlardan birisi olan İnstagram sürekli olarak kendisini yenilemesinin yanı sıra aynı zamanda da daha fazla kullanıcıya erişebilmek için de çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Windows 10 için resmi bir uygulama yayınlamıştı ancak bir özelliği de eksik kalmıştı. İnstagram’ a PC üzerinden fotoğraf yüklenemiyordu. Bu durum aynı şekilde Mac OS işletim sisteminde de yapılmıyordu.

Bazı insanların fotoğraf çekimlerinde cep telefonu kamerasını değil de daha profesyonel dijital kameraları kullandıklarında bu gerçekten de can sıkıcı bir uğraş oluyor. Fotoğrafların cep telefonuna oradan da İnstagram’ a yüklenmesi gerekiyordu.

Şu an durumun ileride bir değişme ihtimali var gibi olsa da yine de İnstagram’ a PC’den fotoğraf yükleyebilmek mümkün.

BlueStacks Uygulaması

Uygulama android için hazırlanmış ve oldukça da başarılı diyebiliriz. Masaüstü bilgisayarları içinde ücretsiz olarak çalıştırmak mümkün. Blue Stacks uygulamasını kullanarak fotoğrafları yüklemek için öncelikli olarak resmi sitesine giriyorsunuz ve programı bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz. Yükleme tahmini 3-5 dakikanızı kadar alıyor. Türkçe seçeneğini tercih ederek ilerliyorsunuz ve daha sonrasında opsiyonel bölümler karşınıza geliyor.

Bu işlem sonrasında karşınıza ise Google Play Store geliyor. Buradan İnstagram’ı arayarak bulmalısınız ve sonrasında da indiriyorsunuz. Sitede kişi listenize erişim sağlanabilmesi için sizden onay talep edilecek bunu kabul edin ve My Apps / Uygulamalarım sekmesi altında belirecek olan Instagram ikonunu tıklayarak açın.

Artık neredeyse her şey tamam yüklediğiniz uygulama olan BlueStacks bir cep telefonu görünümünü alacak ve hesabınıza giriş yaparak tıpkı cep telefonu kullanıyormuş gibi resimlerinizi paylaşabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir