Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Bahçe Çit Teli Nasıl Çekilir

Bahçe Çit Teli Nasıl Çekilir

Bahçe çit teli nasıl çekilir, nasıl gerilir soruları özellikle bahçesine yada sahip olduğu yeşillik alanı sınırlandırmak isteyen müşteriler tarafından sıkça sorulan soruların başında gelmektedir. Panel çit sistemleri kurulum ve uygulanışı çoğu zaman firmanın teknik ekibi tarafından gerçekleştirilir ancak bazen müşteriler çit telini kendileri uygulamak isteyebilirler yada bu telin nasıl çekildiğine dair teknik adımları merak edebilirler. Bu nedenle müşterilerin merakını giderek olan, bahçe çit teli çekme adımlarını sıralıyoruz.

Aşağıdaki adımlar genel olarak bir panel çit sistemleri bahçe çit teli çekiminde ve montajında izlenen genel adımlardır ancak çitin türüne, alanın yapısına ve projenin kapsamına göre bu adımlar farklılık gösterebilmektedir.

  1. Çukurların açılması işlemi

Bu işlemde çit sisteminin kurulacağı alanın sınırı boyunca genel olarak 3 metre ara ile çukurlar açılır. Açılan çukurlar çit telini sabitleyecek olan direklerin tutunmasını sağlayacaktır. Bu nedenle derinlik önemli bir unsur olup, genel olarak 50 cm kadar bir derinliğe inilir.

  1. Direklerin sabitlenmesi

İkinci aşamada direklerin sabitlenmesi gerekir. Bunun için genel olarak özel bir teknik ekipmana ihtiyaç duyulabilmektedir.

  1. Telin çekilmesi işlemi

Telin gerilmesi ve güçlü bir şekilde sabitlenmesi önemlidir. Bu yüzden tel örgü beraberinde verilmiş olan diğer montaj elemanlarını doğru bir şekilde kullanmanız gerekir. Bu elemanlar genel olarak telin alt, üst ve orta kısmından direklere bağlamanızı sağlar.

Bahçe Çit Teli Fiyatları

Bahçe çit teli fiyatları daha çok alanın genişliği ve uygulanacak çit sistemi modeli ile alakalı olmaktadır. Ayrıca fiyatlar, firmalara ve plastik çit sistemleri doğrultusunda da farklılık gösterir. Bizler size plastfor güvencesini sunuyoruz. Türkiye’de çit sistemlerinde yenilikçi olarak, kurulumu son derece basit, kısa sürede tamamlanan, kaliteli ve güçlü çit sistemlerinin yanı sıra daha önce görmediğiniz çit modellerini de sunuyoruz.

Bir bahçe alanı için tercih edilebilecek pek çok farklı plastik ve panel çit sistemleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu çeşitler hakkında bilgi almak için www.plastfor.com sitemizi ziyaret edebilir yada doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Her türlü müşterimizin ihtiyacını karşılıyoruz ve tüm Türkiye’ye çit sistemleri hizmetini sunmaktayız. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan CloudFlare Nedir ve Nasıl Kullanılır ? başlıklı makalemizde Cloud Flare ipuçları, Cloud Flare nasıl kullanılır ve Cloud Flare Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ