1. Anasayfa
 2. Advertorial İçerik

Akdeniz’in Eşsiz Kumsallarında Tatili Hak Ediyorsunuz


0

Bu aylarda en güzel tatil seçeneği güney kıyılarımız. Önceki aylarda daha nemli ve bunaltıcı olan Akdeniz sahilleri bu ay içinde daha ferah ve serin bir havaya sahiptir. Size mükemmel bir seçenek olacak otelimiz tatilin keyfini duyasıya çıkarmanız için bir fırsat. Konaklama yerleri, tesisleri, denize sıfır oluşu yerli ve yabancı birçok kişiyi kendine çekmeyi başarmıştır. Özellikle yurt dışından gelen tatilcilerin uğrak mekânı olması ülkemizin ekonomisine oldukça katkıda bulunmaktadır. Kendi kafanıza göre bir tatil imkânı arıyorsanız Yumurtalık Otel tam size göre. Akdeniz’in muhteşem büyüsünü üzerine çeken mekân gündüz deniz kenarında şezlonglarda yatma ve denize girme keyfini yaşatırken gece kendi aktiviteleri ile size çok farklı bir hayat sunacak. Denizin adeta dibindeki taşlarını sayacak kadar temiz olan yüzme alanları ince ve yumuşak kumu ile özel olarak bakılmaktadır. Kendine ait sahil kenarına yabancı olanların girmemesi güvenliğiniz için tehdit olan unsurları ortadan kaldırır.

Yumurtalık Kumsal Butik Otel

Gecelerin ışıltısı sizi hiç uyutmayacak

Gündüz deniz girip serinledikten sonra geceye damgasını vuran eğlence hayatını kaçırmamanız gerekir. Özel olarak düzenlenen konserler, yarışmalar, açık bar keyfi, müzik, yemekten sonra yapılan eğlence dolu animasyonlar zamanın akışını hızlandıracak. Sabaha kadar eğleneceğiniz başka bir mekân yok. Kumsala gitmeyenler için otel etrafında konumlandırılan küçük çardaklarda dinlenebilir ve okumak için vakit bulamadığınız kitaplarınızı burada okuyarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Gündüzü ayrı gecesi ayrı yaşanılan tatil yerimizde sahile yakınlığından dolayı denizi, kumu ve güneşi doyasıya yaşayabilirsiniz. Şehrin boğucu ve sizi sıkan sıcağından kaçmak için daha fazla düşünmeyin. Yumurtalık Otelleri bütün bir yılın stresini atmanız için denizin yanında kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk havuzu, spa masajları, geniş otoparkı, sessiz dinlenme yerleri ile vücudunuzun ve beyninizin enerji dolmasına yardım eder. Tesislerimizde Akdeniz sahilinin en temiz kumsalı yer almaktadır. Yine havuzlarımızda deniz suyu kullanılarak denizin şifalı tuzundan yararlanmanız sağlanır.

İş Toplantılarınızı Burada Yapabilirsiniz

Yaz aylarında düzenlenen seminerler ve toplantılar için uygulanan toplantı salonları işlerinizdeki ritmi hızlandıracak. Hem tatil yaparak hem de iş konuşarak geçireceğiniz zamanınızda arkadaşlarınızla farklı ortamlarda bulunma zevkini Yumurtalık Otellerinde yaşayabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak grup indirimlerinden faydalanabilir ve tatilinizi daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Önceden ayırtacağınız odalarınız yazın yoğunluğundan kaynaklanan aksaklıklara maruz kalmamanızı sağlar. Seminerlerinizde oda ücreti dışında sabah, öğlen ve akşam yemekleri ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca açık büfe yiyecekler ile gün boyu yemek sorunundan kurtulursunuz. Sahil kenarında bulunan kafesi ile de ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanız sağlanır.Teknolojiyi ayaklarınıza getiren ve erişimi kolay internet ağı ile bütün işlerinizi uzaktan takip edebilirsiniz. Yumurtalık Otel herkesin beğeni ile geldiği ve bütün şirketlerin iş görüşmelerini yapacakları ilk seçenek olarak belleklerde yer edinmiştir.

Kaynak : http://kumsalbutikotel.com/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir