Wallpapers Google Play Store’de!
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Wallpapers Google Play Store’de!

0

Google tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte Google Pixel adı verilen yeni telefon modelleri piyasaya sunulurken aynı zamanda bu telefon modelleri Android 7.1 versiyon ile desteklenmişti. Bu versiyonda önemli pek çok farklı özellik yer alırken Google Pixel için özgü olduğu ifade edilen Wallpapers uygulamasın da dikkat çekmişti.

Wallpapers Ne İşe Yarar?

Wallpapers uygulaması ile birlikte kullanıcılar telefonların arka planlarını daha özgün ve farklı bir şekilde hazırlama imkanı elde ederken yapılan tanıtımların ardından büyük ilgi çeken uygulamanın tüm Android işletim sistemlerine yönelik geliştirildiği açıklandı. Bu açıdan artık Google Play Store üzerinden yayınlanan uygulamanın indirilmesi ve tüm Android işletim sistemlerinde kullanabilmesi mümkün.

19 Ekim’de Kullanıma Açıldı

Wallpapers uygulaması 19 Ekim tarihi itibariyle piyasaya sunulurken, 100 bin indirme barajını şimdiden geçmeyi başarmış durumda. Bu bakımdan kullanıcıların büyük bir bölümünün telefonlarında kullanmaya başladığı uygulama için Sizler de Google Play Store üzerinden indirme yapabilirsiniz. Türkçe’de daha çok duvar kağıtları olarak tanımlanan Wallpapers uygulamasını tüm Android cihazlarda kullanabilmeniz mümkün. Bu konuda tek bir kriter Android 4.0 işletim sistemi ve üzerinde işletim sistemlerinde uygulamanın desteklenmesidir.

Sadece Pixel İle Sınırlı Kalmadı

Başlangıçta sadece Google Pixel için özgü olduğu belirtilse de kullanıcıların çok beğendiği ve kullanmak istediği uygulamanın Google tarafından tüm kullanıcılara açık bir şekilde sunmaya başlanması kuşkusuz tüm kullanıcıları memnun eden bir gelişme oldu. Google Play Store üzerinden yayınlanması ile birlikte kısa süre içerisinde dünya genelinde binlerce kullanıcı telefonlarına bu uygulamayı indirirken önümüzdeki dönemlerde kullanım oranlarının daha da artması bekleniyor.

Uygulamanın en büyük avantajlarından bir tanesi sürekli güncelleştirilen içerikler. Bu bakımdan standart duvar kağıtları yerine sürekli güncellenen duvar kağıtları üzerinden farklı seçimler yapmak ve zaman zaman değişiklik yaparak arka planlarda farklı görselleri seçmek mümkün. Aynı zamanda çeşitli kategoriler altında toplanmış duvar kağıtları sayesinde ilgi duyduğunuz alanlar için hazırlanan duvar kağıtlarını da görüntüleyebilirsiniz. Hayat, müzik ve şehir gibi farklı kategoriler altında toplanan duvar kağıtları sayesinde hem beğendiğiniz hem de görmekten büyük zevk duyacağınız duvar kağıtlarını görüntüleyebilir ve duvar kağıtlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir