Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Snapchat Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Snapchat Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Son zamanlarda popülerlik anlamında en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitelerinden birisi de Snapchat’tir. Üye sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Sunmuş olduğu özellikler ile birlikte sıra dışı bir sosyal medya platformu olması ile de dikkat çekiyor. Sanapchat‘te son zamanlarda birçok yenilikler yapıldı. Bu yeniliklerden bazıları kullanıcılar tarafından beğenilirken bazı yenilikler ise kullanıcıların kabul etmediği özellikler olarak değerlendiriliyor. Snapchat ile paylaşımların herkese açık hale gelmesi ile birlikte Snapchat kullanıcıları sadece arkadaşlarını takip etmek ile kalmıyor aynı zamanda arama motoruna yazmış olduklar tüm içeriklere ait filtrelenen bilgilere ve paylaşımlara da ulaşabiliyor. Bu özellik faydalı gibi görünse de herkese açık olma özelliği bazı kullanıcıların canını sıkıyor. Bu nedenle birçok kullanıcı Snapchat hesabını kapatmak istiyor.

Adım Adım Snapchat Hesabı Silme İşlemi

Snapchat son zamanların popüler sosyal medya uygulaması olarak birçok kişinin dikkatini çekiyor. Ancak Snapchat’in herkese açık özelliğinin, snapchat kullanan bireyler için uygun olmayan bir özellik olması nedeniyle Snapchat hesabının silinmesi gündeme geliyor. Snapchat hesabının silinmesi için öncelikle kullanıcıların ayarlar sekmesine tıklamaları gerekiyor. Ayarlar sekmesine tıklanması ile birlikte ekrana gelen gizlilik bölümünde yer alan hesabı sil butonuna tıklamak gerekiyor. Hesabı sil butonuna tıklayarak ekrana gelecek olan kullanıcı adı ve şifrenin girilmesi ile birlikte kullanıcıların robot olmadıklarını belgeleyecek işlemin yapılması ile birlikte ekrana gelecek ikinci bir kullanıcı adı ve şifre giriş bölümünün doldurulması gerekiyor. Bu işlem ile birlikte ekrana gelen devam butonuna basılmalıdır. Bu işlem ile birlikte kullanıcılar hesaplarını devre dışı bırakabiliyor. Snapchat kullanıcılarının bu işlemi yapmaları ile birlikte 30 gün içerisinde hesapları tamamen siliniyor. Ancak bu süre içerisinde Snapchat hesaplarına girerlerse hesapları yeniden aktif hale geliyor.

Bir önceki yazımız olan En İyi Ücretsiz Skype Alternatifleri başlıklı makalemizde En İyi Ücretsiz Skype Alternatifleri, skype alternatif ve talky hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ