Samsung Galaxy S9 Özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy S9 Özellikleri

0

samsung s9 inceleme

Samsung Galaxy S9 cep telefonunun teknik incelemesi, ayarlarda gömülü olarak adlandırılan Samsung özelliklerinde bulunan 11 kullanıcı dostu özelliği ortaya çıktı.

Ekran Daha Net

Bu özellik sayesinde ayarları açarak, tam çözünürlüklü ekranda ayarlayabileceğiniz bir 1080 piksel çözünürlükte, Telefon ekran çözünürlüğünü seçin ve ardından «W Que HD» durumunu ayar FHD durumuna getirin.

Renk Yoğunluğunu Azalt

Geceleyin ekran renklerinin yoğunluğunu azaltan bir özellik var daha sessiz ve daha parlak görünür ve kullanıcıyı rahatlatır. Ayarlar’a gidip sonra ekran ve daha sonra mavi ışık filtresi ve aktive edilebilir ve günbatımından güneş doğuşuna kadar ekranı ayarlayabilirsiniz.

Daha Fazla Uygulama

Normalde, Galaxy S9’un ana ekranı birbirinden çok uzaktaki uygulamaları gösterir ve kullanıcıya uygulama simgelerini yerleştirmek istediği yerde biraz kontrol sağlar. Bunu değiştirmek ve uygulamaları daha kompakt bir şekilde görüntülemek için ayarlara gidebilirsiniz.

Tam Ekran Uygulamaları

Daha fazla uygulama ekranını görmek istediğinizde bunu mümkün hale dönüştürebilirsiniz.

Bildirimler Panelini Sürükleyin

Bu özellik kullanıcıya gösterge paneli bildirimleri ve bildirimler simgesi kontrol ve ekranda herhangi bir yere koyabilmesi imkanı verir. Bu özellik açıldığında çalışan durumuyla ilgili bildirim alabilirsiniz.

samsung s9

Titreşim Modelini Değiştir

Telefon geldiğinde veya herhangi bir bildirim geldiğinde telefonun titreşim modelini kontrol edebilirsiniz. Titreşimin türünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Titreşim Yoğunluğunu Azaltın

Titreşimin yoğunluğunu da kontrol edebiliyorsunuz. Bu sizin zevkinize bağlı olarak çeşitlendirilmiş bir özellik olarak sunuluyor. Çok şiddetli ve yüksek, orta ve zayıf arasındaki titreşim yoğunluğunu kontrol edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir