Samsung Galaxy S6 Edge Devrim Yaratacak
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy S6 Edge Devrim Yaratacak

0

Teknoloji konusunda yeni dönem haberlerinden birisi de Samsung Galaxy S6 Edge sürümünün kısa bir zaman içerisinde çıkarılarak insanların beğenisine sunulacağı gerçeğidir. Son birkaç sene içerisinde mobil teknolojilerde ki devrim, aslında insanların çok ciddi anlamda farklı sistemleri denemesine imkan tanımıştır. Bu imkanlar, verimlilik anlamında muazzam sonuçlar doğurduğu gibi teknolojiye de katkı yapmıştır. Bu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek diğer firmalara nazaran çok daha ön plana çıkan firmalardan birisi de kuşkusuz ki Samsung şirketidir. Sürekli olarak çıkardığı ürünler sayesinde piyasa da insanlanlara en çok ürün seçeneği sunan marka olmuştur.

Samsung Galaxy S6 Edge sürümü ile alakalı olarak özellikle Amerika teknoloji sistemlerinde o kadar fazla bilgi dolanmaya başladı ki bu anlamda kafanızda herhangi bir soru işareti kalmasına gerek olmayacak. Samsung, yavaş yavaş bir segment telefonlara geçiş yapmaya hazırlanırken bu tarz yeni nesil ürünleri de sürekli olarak üretmesi insanların beklentilerini de fazlası ile karşılıyor.

Samsung Galaxy S6 Edge
Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung firması, bu yeni modeli ile birlikte klasikleşmiş kasa yapısının dışına çıkıyor ve çok daha farklı bir deneyim sunabilmek için sizlere önemli bir model oluşturuyor. Note 4 sürümü ile birlikte ciddi anlamda ilgi gören Samsung firmasının bu ilgi ortamını yine son teknoloji bir cihaz ile destekleyeceğini ve tasarımsal anlamda önceki sürümlerden sıyrılacağını da kanıtlamak istiyor. Telefonun şuan için sadece üretimi ile alakalı olarak haberler internet üzerinde yer aldı ve Amerika’nın en ünlü teknoloji şirketlerinden birisi görsellerini sızdırdı.

Samsung Galaxy S6 Edge özellikleri ile alakalı olarak henüz net bir açıklama yapılmadı ancak kendi segmentinin son birkaç sene içerisinde ki en önemli telefonlarından birisi olarak dikkat çekecek. Cihazın ilk görseli yukarıda inceleyebileceğiniz üzere yayınlandı. Telefonun ana ekranından ziyade sağ kısma da özel bir panel yerleştirilerek daha pratik bir kullanım hedeflenmiş gibi görünüyor.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir