Samsung Galaxy K Zoom Özellikleri
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy K Zoom Özellikleri

0

Akıllı telefonlar konusunda dünyanın en önde gelen firmalarından birisi olan Samsung, yeni nesil ürünler geliştirerek aslında insan hayatını ciddi anlamda kolaylaştırmayı başarıyor. Son birkaç sene içerisinde ortaya çıkan gelişmeler akabinde beklentileri en iyi şekilde karşılaması beklenen cihazları geliştiren ve bu anlamda müşteri potansiyelini de sürekli olarak arttıran Samsung, bir telefonun olmazsa olmazlarından birisi olarak kamera seçeneklerini gösterir ve telefon modellerinden ziyade artık harici olarak telefon ve Dijital kamera olarak kullanılabilen cihazlar geliştirme safhasında bir nevi öncü olarak da dikkat çekiyorlar.

Samsung Galaxy K Zoom, kısa bir süre içerisinde sektörün en çok ilgi gören telefonlarından birisi olarak dikkat çekecek. Yeni nesil cihazların kamera açısından en geliştirilmiş şekilde çıkarılması ve telefonların aynı zamanda dijital kamera olarak kullanılabilmesi safhasında bu tip ürünlerin son derece büyük önem arz ettiğini söyleyebilmek mümkün. Bu mükemmel cihaz her anlamda mükemmel seçenekler sunduğundan dolayı beklentileri muazzam şekilde karşılayacak ve özellikleri ile birlikte diğer telefonlara nazaran fark yaratacak.

Samsung Galaxy K Zoom Özellikleri
Samsung Galaxy K Zoom Özellikleri

Samsung Galaxy K Zoom, kamera özellikleri açısından mükemmel ancak kasa yapısı açısından Samsung stabil kasa yapısı olarak dikkat çekiyor. Donanımsal ve yazılımsal anlamda her zaman için alışılan yolda ilerleyen ve farklılık sunma yoluna gitmeyen Samsung, bu modelinde de aynı yolu izleyerek aslında kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmayı da kendine amaç edinmiştir. Hal böyle olunca farklılıklar da göze çarpıyor. Telefonun özelliklerini inceleyecek olursak;

 1. Exynos 5260 Hexa Chipset
 2. Cortex A7 1.3 Ghz 4 Adet, Cortex A15 1.7 GHz İki Adet İşlemci Modeli
 3. Mali T-624 Grafik İşlemcisi
 4. 2 GB Ram Bellek
 5. 8 GB Dahili Depolama Alanı
 6. 64 GB MicroSD Desteği
 7. 2430 mAh Pil Kapasitesi
 8. 20.7 Megapiksel 10X Optik Zoom Kamera
 9. 720x1080p Super AMOLED Ekran

seçenekleri ile kendi segmentinin ve yeni nesil akıllı telefonları içerisinde en çok ön plana çıkan cihazlardan birisi olarak dikkat çekecek. Telefon, son derece profesyonel bir dijital kamera olarak da kullanılabilecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir