Nokia Lumia McLaren Yakında Geliyor
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Nokia Lumia McLaren Yakında Geliyor

0

Microsoft firması Nokia firmasını satın aldı ve kısa bir süre önce Nokia ismini kullanmayacağını internet üzerinden açıklayarak bu markayı tek başına bırakacağını ve artık farklı bir marka yaratma amacı içerisinde olacağını bizlere kanıtladı. Süreç ilerledi ve insanların bu anlamda ki beklentileri de yükseldi. Batmanın eşiğinde olan Nokia, Microsoft firması tarafından satın alınarak artık sektörün en önemli markalarından birisi haline getirildi. Zaman ilerledi ve artık bu bağlamda yeni nesil teknolojiler ortaya çıkmaya başladı. Yeni nesil tasarımlar ve ürünler fark yaratabilmek için her zaman daha önemli olmuştur.

Nokia Lumia McLaren isimli model kısa bir zaman içerisinde satış panolarında ki yerini alacak. Nokia markasının kullanılmayacağı bu ürün Lumia McLaren sürümü olarak karşımıza çıkacak ve tasarımı ile gerçek anlamda farkını ortaya koyacak. Kasa yapısı, rengi ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı anlamda fark yaratacak olan bu mükemmel telefonun beklenen özellikleri de aslında inanılmaza yakın. Neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Nokia Lumia McLaren
Nokia Lumia McLaren

Lumia McLaren Özellikleri

Microsoft firması geliştirmiş olduğu bu mükemmel ürün ile birlikte farkını ortaya koymayı başaracak gibi görünüyor. Henüz sızdırılan bu fotoğraf ile birlikte cihazın bazı beklenen özellikleri de internet üzerinde yer aldı. Çözünürlük anlamında QHD teknolojisini de kullanacak olan McLaren modeli, rengi ve kasa yapısı ile de fark yaratacak. Elimize geçen bazı özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz;

 1. 1080p QHD Çözünürlük
 2. 5 inç ekran kapasitesi
 3. 3D dokunmatik teknolojisi
 4. 16,32 ve 64 GB dahili hafıza seçeneği
 5. 2 GB RAM
 6. SnapDragon 805 işlemci

şuan için cihazda beklediğimiz ve olması yüksek ölçüde kesinleşmiş olan bazı özellikler bu şekilde sıralanıyor. Microsoft firması, telefon ile alakalı olarak daha farklı özellikleri kısa bir süre içerisinde çıkararak beklentileri karşılayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir