Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Nokia Lumia McLaren Yakında Geliyor

Nokia Lumia McLaren Yakında Geliyor

Microsoft firması Nokia firmasını satın aldı ve kısa bir süre önce Nokia ismini kullanmayacağını internet üzerinden açıklayarak bu markayı tek başına bırakacağını ve artık farklı bir marka yaratma amacı içerisinde olacağını bizlere kanıtladı. Süreç ilerledi ve insanların bu anlamda ki beklentileri de yükseldi. Batmanın eşiğinde olan Nokia, Microsoft firması tarafından satın alınarak artık sektörün en önemli markalarından birisi haline getirildi. Zaman ilerledi ve artık bu bağlamda yeni nesil teknolojiler ortaya çıkmaya başladı. Yeni nesil tasarımlar ve ürünler fark yaratabilmek için her zaman daha önemli olmuştur.

Nokia Lumia McLaren isimli model kısa bir zaman içerisinde satış panolarında ki yerini alacak. Nokia markasının kullanılmayacağı bu ürün Lumia McLaren sürümü olarak karşımıza çıkacak ve tasarımı ile gerçek anlamda farkını ortaya koyacak. Kasa yapısı, rengi ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı anlamda fark yaratacak olan bu mükemmel telefonun beklenen özellikleri de aslında inanılmaza yakın. Neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Nokia Lumia McLaren

Nokia Lumia McLaren

Lumia McLaren Özellikleri

Microsoft firması geliştirmiş olduğu bu mükemmel ürün ile birlikte farkını ortaya koymayı başaracak gibi görünüyor. Henüz sızdırılan bu fotoğraf ile birlikte cihazın bazı beklenen özellikleri de internet üzerinde yer aldı. Çözünürlük anlamında QHD teknolojisini de kullanacak olan McLaren modeli, rengi ve kasa yapısı ile de fark yaratacak. Elimize geçen bazı özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz;

  1. 1080p QHD Çözünürlük
  2. 5 inç ekran kapasitesi
  3. 3D dokunmatik teknolojisi
  4. 16,32 ve 64 GB dahili hafıza seçeneği
  5. 2 GB RAM
  6. SnapDragon 805 işlemci

şuan için cihazda beklediğimiz ve olması yüksek ölçüde kesinleşmiş olan bazı özellikler bu şekilde sıralanıyor. Microsoft firması, telefon ile alakalı olarak daha farklı özellikleri kısa bir süre içerisinde çıkararak beklentileri karşılayacak.

Bir önceki yazımız olan Peek Retina Akıllı Telefon ile Göz Muayenesi başlıklı makalemizde akıllı telefon ile göz muayenesi ve peek retina hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ