Microsoft Lumia 330 En Ucuz Akıllı Telefon Olabilir
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Microsoft Lumia 330 En Ucuz Akıllı Telefon Olabilir

0

Microsoft akıllı telefon sektörüne bildiğimiz gibi geçtiğimiz dönemlerde Nokia markasını satın alarak çok ciddi ve hızlı bir giriş yaptı. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ortaya çıkarılan seçenekler ve en yeni telefon modelleri ile birlikte Nokia markasını tekrardan sektör içerisinde hızlı bir şekilde sokmayı başaran Microsoft, artık Nokia ismini kullanmaktan vazgeçtiğini ve bunun yerine daha farklı modelleri değerlendirme altına alabileceğini bildirmişti. Kısa bir zaman dilimi içerisinde kendi şirket ismini kullanacağını açıklayan Microsoft, bu anlamda kendi içerisinde de bir devrim yaptı diyebilmek de mümkün oldu.

Microsoft Lumia 330 isimli telefon ile alakalı olarak da son dönemde o kadar farklı seçenekler ortaya çıkarıldı ki bu anlamda inanılmaz sonuçlar sunuldu. Yeni nesil cihazlar üretme ve mobil işletim sistemini geliştirme safhasında da önemli adımlar atan firma, kendi serisinin en ucuz modelini ortaya çıkarmayı planlıyor. Gayet iyi donanımsal özellikler ve kasa kalitesi ile çıkarılacak olan bu mükemmel ürün ile birlikte aslında maddi anlamda çok düşük fiyatların tercih edilmesi, insanlar tarafından yadırganması muhtemel bir durum.

Microsoft Lumia 330
Microsoft Lumia 330

Microsoft Lumia 330 isimli telefon modelinin ilk olarak görüntüleri sızdırıldı ve bu konu ile alakalı olarak araştırma içerisinde olan Amerikan teknoloji siteleri cihaz ile alakalı olarak çok mükemmel sonuçları doğuracak bilgiler edindi. Öyle ki kısa süre içerisinde çıkarılması beklenen bu mükemmel telefonun çok uygun fiyatlı olacağı ancak donanımsal özelliklerinden herhangi bir kısma yoluna gitmeyeceği ile alakalı olarak da açıklamalar yapıldı ve bu durum teknoloji sever kesimi memnun etti.

Çift SİM kart özelliği ile gelmesini beklediğimiz bu mükemmel telefonun boyut anlamında son derece küçük olacağı ve kasa yapısı anlamında diğer akıllı telefon modellerine nazaran biraz daha kalın şekilde geliştirildiğini duyduk. Ancak zaman içerisinde neler göreceğiz hepimiz merak ediyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir