Asus Zenfone 2 Özellikleri ve Resmi ile Tanıtıldı
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Asus Zenfone 2 Özellikleri ve Resmi ile Tanıtıldı

0

Asus akıllı telefonlar serisinin bir yeni üyesi daha Zenfone 2 modeli olarak geçtiğimiz gün resmi olarak tanıtıldı. Akıllı telefon sektöründe meydana gelen hızlı değişim ve gelişim, insanların en yeni telefon modellerine karşı her geçen gün çok daha ciddi bir ilgi duymalarını sağlıyor. Günümüzde insan hayatını kolaylaştıran ve geliştiren teknolojiler ile alakalı olarak çok daha mükemmel seçenekler ortaya çıkarılıyor ve Asus, sektörün öncüsü olma yolunda da diğer markalar gibi önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Asus Zenfone 2, her anlamda mükemmel kasa yapısı ve etkili özellikleri ile en çok satılması beklenen ürünler arasında yer alacak gibi görünüyor. Son birkaç sene içerisinde meydana gelen gelişim ve bir o kadar hızlı değişim, telefon modellerinde yeni nesil donanımların kullanılmasını teşvik etmiş ve bu anlamda insanlara ateşleyici bir unsur olarak dönüş sağlamıştır. Hal böyle olunca yeni ürünlerin tanıtımı safhasında da farklı farklı seçenekler izlenmiştir. Zenfone serisi ile birlikte akıllı telefon sektörüne etkili bir giriş yapan Asus şirketi, her anlamda insanların etkileyecek bir ürün ortaya koymuş.

Asus Zenfone 2
Asus Zenfone 2

Asus Zenfone 2 Teknik Özellikleri

Cihazın teknik özellikleri önceki sürümüne nazaran Ütopya’yı görmek gibi bir şey olmuş. Zaman içerisinde meydana gelen donanımsal gelişmeler ve kasa yapılarında ki inanılmaz gelimeler de aslında Asus telefonlarına karşı da mükemmel sonuçlar doğurmayı başardı. Asus Zenfone 2 teknik özellikleri aşağıdaki gibi inceleyebilir;

 1. 5.5″ FullHD IPS Ekran (403ppi)
 2. PowerVR G6430 Grafik İşlemci Modeli
 3. 2.3GHz Intel Atom Z3580 İşlemci Chipset
 4. 2GB veya 4GB RAM Seçenekleri ile Ayrı Model
 5. 16/32/34GB Dahili Depolama Kapasitesi
 6. 13MP Arka, 5MP Ön Kamera
 7. 3.000 mAh Batarya
 8. Hızlı Şarj Özelliği (%60 Üzerine 40dk İçinde Ulaşıyor.
 9. Andoid 5.0 Lollipop
 10. Çift Simkart Desteği

gibi özellikleri ile 2015 yılının ilk tanıtımı yapılan en etkileyici akıllı telefonlarından da birisi olacak gibi görünüyor. Yakın zaman içerisinde yeni nesil ürünlerin tanıtımı ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir