Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

ZTE Quartz Akıllı Saat Modeli

ZTE Quartz Akıllı Saat Modeli

Giyilebilir teknolojilerdeki hızlı atılım birçok firmayı bu konuda ekstra çalışmaya itti. Çalışmalarını hızlandıran firmalardan biride Çin menşeli, ZTE firması. Android tabanlı akıllı saat konusunda yeni modeli herkesin merak konusu olurken saat ile ilgili bilgiler kullanıcılar arasında dolaşıyor. Farklı özellikleri ile dikkat çekici, piyasada iyi bir yer alacağı düşünülen zte quartz akıllı saat modeli şirketin bu konuda en kapsamlı çalışmalarından. Firma giyilebilir teknoloji alanın da farklılığını ortaya koymak için çıkaracağı saat modelinde farklı bir dizayn ve özelikler üzerinde duruyor.

ZTE Quartz Görünüm

Spor ile klasik kullanım için ideal bir görüntüye sahip olacağı düşünülen Android 2.0 sürümlü ZTE Quartz her kesimden kişinin ilgisi çekecek bir görüntüye sahip olacağı ve görüntüsüyle de ilgi çekeceği beklentiler arasında.

ZTE Quartz Donanım

Özellikle Android kullanıcıları tarafında merakla beklenen 2.0 sürümü ile satışa sunulacak model başka açılardan da ilgi çekeceği düşünülüyor. ZTE, Çin’de büyük bir kullanıcı sayısı ulaşırken atılımları ile dünyada adı geçen firmalardan olmak için yoğun bir çalışma içinde. Yeni akıllı saati de bu çalışmalardan birini oluşturuyor. Android alt yapısına sahip saat için giyilebilir teknolojiler içinde devrim olacak bir özellik ile gelmesi bekleniyor. Harici olarak bağlantı özelliği olacak saat bir telefona bağlantı kurmadan SMS ve çağrı alabilmesi ile büyük bir merak uyandırıyor. Hücresel veri bağlantısı konusundaki değişikliği ile ZTE beklentileri üst seviye tutuyor. Kendine has özellikleri olan ZTE Quartz için en büyük handikap Android saatlerde alışılan kalp, adım sayar vb. özellikleri taşımaması. Akıllı saat kullanıcılarının en sık kullandığı özelliklerden olması nedeniyle firmanın bu eksiği kullanıcıları etkileyecektir. Saat ile ilgili net bir fiyat ve tarih belirlenmezken yakın zamanda tanıtımı yapılması beklenen bir ürün.

Bir önceki yazımız olan Google Play Sorunu Nasıl Çözülür? başlıklı makalemizde android, google play ve Google Play Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ