Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Sony Su Altı Mağazası Xperia Aquatech Açıldı

Sony Su Altı Mağazası Xperia Aquatech Açıldı

Dünyanın önde gelen teknolojileri markalarından birisi olan Sony su altı mağazası Xperia Aquatech adında yeni nesil bir mağazayı tüm dünyanın beğenisine sundu. Son birkaç sene içerisinde geliştirdiği ürünler ile birlikte insanların ciddi anlamda beğenisini kazanan Sony markası, teknoloji sektörü içerisinde çok daha fazla ön planda olabilmek adına yeni nesil projeler üstünde çalışmaya da devam ediyor. Yeni projelerin günümüzde sektörü çok daha canlı tuttuğunu ve bu canlılığın zaman içerisinde getirdiği olumlu etkileri az çok hepimiz biliyoruz. Bu olumlu etkileri en iyi şekilde gözlemleyen Sony firması, yeni nesil bir harmanlama ile gündeme bomba gibi düştü.

Sony Su Altı Mağazası Xperia Aquetech

Sony Su Altı Mağazası Xperia Aquetech

Sony su altı mağazası Xperia Aquatech, dünya üzerinde bir ilk olarak tarihe geçti ve denizin altına kurulan ilk teknoloji mağazası olarak da artık Sony firmasının elde ettiği son derece farklı ve bir o kadar da ilgi çekici ünvanlardan birisi oldu. Türkiye’de de özellikle ürünlerinin satış rakamları bazında fark yaratması, aslında farklı bir seçeneğin sunulması anlamına da geliyor. Teknolojik imkanları en iyi şekilde değerlendiren firma, Dubai’nin eşsiz mimarlarını kullanarak böyle bir projenin altına imza attı.

Sony suya dayanıklı telefon modelleri ile alakalı olarak televizyon reklamlarında sürekli olarak karşımıza çıkıyordu. Son dönemde geliştirilen telefonların hemen hemen tamamının suya dayanıklı olması, firmayı bu anlamda farklı kılan en önemli özelliklerden birisi oldu. Bu konuya çok daha ciddi bir şekilde vurgu yapabilmek adına Dubai sınırları içerisinde denizin altında yer alan mükemmel bir su altı mağazası kuruldu. Tabi ki bu mağazayı gezebilmek için birçok farklı ve önemli unsur dikkate alınarak ziyaretçilere hizmet verecek.

Bu mağazayı gezebilmek için profesyonel dalış eğitimi almak zorundasınız. Aynı zamanda mağazayı gezerken herhangi bir güvenlik sorunu ortaya çıkmaması açısından yine dalgıçlar sizlere eşlik ediyorlar. Bu mağaza içerisinde Sony markasının tüm suya dayanıklı ürünlerini inceleyebileceğiniz gibi aynı zamanda görsel olarak çok daha farklı bir deneyim elde etmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan HP Sprout 3D Teknolojili Akıllı Bilgisayar başlıklı makalemizde 3d bilgisayar, akıllı bilgisayar ve hp all in one hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sami Selim dedi ki:

    Adamlar aşmışlar kendilerini ya bu nedir böyle. Xperia Aquatech ismi de çekici olmuş hani tebrik etmek lazım

BİR YORUM YAZ