1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Samsung Galaxy Golden 3 Kapaklı Telefon


0

Samsung firması yepyeni bir model daha üretiyor. Galaxy Golden 3 Kapaklı Telefon bir zamanlar oldukça rağbet gören kapaklı telefon modellerinden esinlenerek üretildi. Kapaklı telefon üretimine uzun zamandır ara verilmişti.

Samsung  kapaklı telefon modelini adeta hortlattı ve ortaya Galaxy Golden 3 marka kapaklı telefonu çıkardı. Telefonun hem akıllı hem de kapaklı telefon olması ona olan ilgiyi arttırıyor. Telefonda kullanılan yonga seti Exynos yonga seti. Hemen anlayacağınız gibi orta ve üst düzey kullanıcılara hitap ediyor.

Samsung Galaxy Golden 3 Kapaklı Telefon

İşletim sistemi olarak Android 5.1 işletim sistemi kullanılan telefonda tam 8 çekirdek (Core) var. Grafik Prosessing Unit GPU  Mali T-760 olarak seçildi. Böylece oyunlar ve grafikler donmadan kullanılabilecek. Standart olarak arka tarafa 16 MP mega piksel kamera yerleştiren Samsung ön kısma da 5 MP kamera yerleştiriyor.

3 GB ram desteği ve dahli hafıza alanı olarak 64 GB bellek seçmesi de kullanıcıları memnun edecek. Micro SD desteği de olan Galaxy Golden 3 4.6 inç ekrana sahip. Bu da 1280X720p çözünürlük demek. Telefonun en güzel özelliklerinden biri de kapağın kapalı olması halinde de telefonun kullanılabiliyor olmasıdır.

2 ayrı ekrana sahip olan telefonda kapaklar kapalı iken bildirim alabileceksiniz. Yakın zamanda raflardaki yerini alması beklenen Galaxy Golden 3 marka telefonun fiyatı hakkında henüz net bir bilgi olmamasına karşın özelliklerine bakıldığında 1000-1500 lira bandında seyredeceğini tahmin ediyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir