Motorola’nın Android 6’ya Geçebilecek Cihazları
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Motorola’nın Android 6’ya Geçebilecek Cihazları

1

Nexus model cihazlarının bugün itibari ile terfi etmiş oldukları Android 6, yakın bir zamanda Motorola markalı cep telefonlarına da kesin bir şekilde uğrayacak. Android 6.0 işlerini nerede ise tamamlamış olan Google, topu artık sadece üreticilere atmış bir durumda. Samsung ile birlikte LG ve de HTC gibi firmalar bir bir geçiş yapmak için hazırlandıkları yeni Android modasına bu defa Motorola da katıldı. Droid isimli modeli ile ön plana çıkmış olan firma, Marshmallow isimli güncellemesini alacak olan bütün modellerini listelemiş bir durumda.

Aşağıda yazılı olan modellerden Android 6.0 kullanmaya başlayabilecek Motorola marka telefonlara net olarak göz gezdirebilirsiniz. – 2015 Moto X Pure Edition modeli (3. nesil) – 2015 Moto X Style modeli (3. nesil) – 2015 Moto X Play modeli – 2015 Moto G modeli (3. nesil) – 2014 Moto X Pure Edition modeli (US – 2. nesil) – 2014 Moto X modeli (Latin Amerika, Avrupa ile Asya – 2. nesil) – 2014 Moto G ve Motor G 4G LTE modeli (2. nesil) – DROID Turbo modeli – 2014 Moto MAXX modeli – 2014 Moto Turbo modeli.

Çıkarmış olduğu ürünleri son sürüme yükseltmeyi ihmal etmemiş olan Motorola’nın yakın bir zaman içinde yukarıda saymış olduğumuz 10 model için Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi güncellemesini yayımlaması da bekleniyor. Konu için yeni bir gelişme yaşanır ise sizlere aktarmış olacağız, bizi sürekli takip etmeye devam edin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 12 Kasım 2015

  Benim cihazım neden yok ya keşke olsaydı ama şöyle bir çözüm yolu buldum ben illa bu cihaz android 6 yı kurarım 7 çıksın yediyide kurarım 8 çıksın sekizide 9 çıksın dokuzuda. Root yapar bootloaderi kırar ardındanda istediğim romu yüklerim valla garanti dışı olsun banane ben android 6 istiyorumm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir