Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Motorola’nın Android 6’ya Geçebilecek Cihazları

Motorola’nın Android 6’ya Geçebilecek Cihazları

Nexus model cihazlarının bugün itibari ile terfi etmiş oldukları Android 6, yakın bir zamanda Motorola markalı cep telefonlarına da kesin bir şekilde uğrayacak. Android 6.0 işlerini nerede ise tamamlamış olan Google, topu artık sadece üreticilere atmış bir durumda. Samsung ile birlikte LG ve de HTC gibi firmalar bir bir geçiş yapmak için hazırlandıkları yeni Android modasına bu defa Motorola da katıldı. Droid isimli modeli ile ön plana çıkmış olan firma, Marshmallow isimli güncellemesini alacak olan bütün modellerini listelemiş bir durumda.

Aşağıda yazılı olan modellerden Android 6.0 kullanmaya başlayabilecek Motorola marka telefonlara net olarak göz gezdirebilirsiniz. – 2015 Moto X Pure Edition modeli (3. nesil) – 2015 Moto X Style modeli (3. nesil) – 2015 Moto X Play modeli – 2015 Moto G modeli (3. nesil) – 2014 Moto X Pure Edition modeli (US – 2. nesil) – 2014 Moto X modeli (Latin Amerika, Avrupa ile Asya – 2. nesil) – 2014 Moto G ve Motor G 4G LTE modeli (2. nesil) – DROID Turbo modeli – 2014 Moto MAXX modeli – 2014 Moto Turbo modeli.

Çıkarmış olduğu ürünleri son sürüme yükseltmeyi ihmal etmemiş olan Motorola’nın yakın bir zaman içinde yukarıda saymış olduğumuz 10 model için Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi güncellemesini yayımlaması da bekleniyor. Konu için yeni bir gelişme yaşanır ise sizlere aktarmış olacağız, bizi sürekli takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Huawei P9 Modeli Çift Arka Kamera İle Geliyor başlıklı makalemizde huawei p9, kamera ve P8 ile P8 Lite modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Salih Çankaya dedi ki:

    Benim cihazım neden yok ya keşke olsaydı ama şöyle bir çözüm yolu buldum ben illa bu cihaz android 6 yı kurarım 7 çıksın yediyide kurarım 8 çıksın sekizide 9 çıksın dokuzuda. Root yapar bootloaderi kırar ardındanda istediğim romu yüklerim valla garanti dışı olsun banane ben android 6 istiyorumm

BİR YORUM YAZ