Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Huawei P9 Modeli Çift Arka Kamera İle Geliyor

Huawei P9 Modeli Çift Arka Kamera İle Geliyor

Çift kamera furyasına çok yeni bir üye daha katılacak olabilir. İddialar, Huawei P9 isimli modelinin de ikili kamera sistemi ile gelecek olduğunu söylüyor… Yakın bir zaman içerisinde yaygınlaşması beklenmekte olan çift kameranın teknolojisi, bu defa da Huawei’de… Mobil üretim yapan firmaların bu sıralar yönelmekte oldukları bu farklı yenilik, eskiye oran ile çok daha güzel fotoğraflar çekmemizi sağlamaktalar. Işıklandırma ile bu tarz efektlerde çok iyi iş çıkartmayı da başaran bu kameralar, yeni yeni ve sıkça görülür oldu.

Ortalıkta gezinmekte olan bir takım söylentilere bakacak olursak, Huawei P9 modelinin de bahsetmekte olduğumuz tarzda bir özellik ile gelecek olduğunu söyleyebiliriz. P8 ile P8 Lite modelleri içerisinde çok iyi bir iş çıkartmış olan firma, hem uygun bir fiyata sattığı modellerine yeni bir üye kazandırabilmeyi hem de geliştirmiş olduğu yeni modelinde daha da üst teknolojileri kullanmayı hedeflemektedir. Yüksek çözünürlük sunmakta olan büyük bir ekran ile gelmesi de beklenen bu modelin ayrıca güçlü bir cihaz konumunda piyasaya hızlı bir şekilde sürülmesi bekleniyor. Cihazın henüz herhangi bir resmiyete kavuşmadığını ve bu sebep ile ortalıkta dolaşan bilgilerin kesinlik taşımıyor olduğunu da hatırlatalım. Yeni bir gelişme yaşanmış olduğun da ise aktarmış olacağız, gözünüz kesin bir şekilde bizde olsun.

Bir önceki yazımız olan Gelecekte Bizi Bekleyen Alışveriş Teknolojileri başlıklı makalemizde akıllı ekranlar ile alışveriş, alışveriş teknolojisi ve Bilgi teknolojileri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Halam Kaçak dedi ki:

    Bi kere huawei piyasada başarısız oldu birader şimdi casper , vestel , huawei , teknosa ve benzeri cihazlar piyasanın çöp telefonları diyebilirim bunlar en iyisi yapmaya çalışsada applenin eline su dökemez googlenin eline su dökemezler nexus iphone ve note serisi telefonlar piyasanın göz bebekleridir.

BİR YORUM YAZ