Just Cause 3 En Fazla Puan Kazanana Ödül Olarak Ada Veriyor
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Just Cause 3 En Fazla Puan Kazanana Ödül Olarak Ada Veriyor

0

Just Cause 3‘ün geliştirici firmaları Avalanche Studios ve Square Enix tarafından yapılan açıklamaya göre JC3 oyununda kazananına bildiğiniz “ada” verileceği bir yarışma düzenlenecek. Just Cause ödülü ne? Just Cause oyununu birçoğunuz tahminimce biliyordur. GTA ile sürekli kıyaslanan bu oyun aslında GTA serisine benziyor olsa da daha vurdulu kırdılı ve komple aksiyona boğan bir oyun olarak dikkat çekmekte. Avalanche Studios ve Square Enix tarafından geliştirilen son JC oyunu olan Just Cause 3 tarafından başlatılan ve 90 gün sürecek olan yarışmanın ödülü ise bir ada!

50.000 Dolar Değerinde Ada Sahibi Olabileceğiniz Bir Yarışma!

Evet evet, bildiğiniz 4 tarafı denizler ile çevrili bir ada veriliyor! 50.000 Dolar değerinde ada sahibi olabileceğiniz yarışma Just Cause 3 çıktığı gün olan 1 Aralık 2015’ten itibaren 90 gün sürecek ve bu süre zarfında en çok Chaos Point toplayan oyuncu adanın ya da isteği dahilinde 50.000 Dolar paranın sahibi olacak. Just Cause yarışma şartları neler? PS4 ve Xbox One sahiplerinin yapacakları ön siparişte “Day One Edition” versiyonu almaları gerekecek. Çünkü bu versiyonda sizin buradaki yarışma sitesine girmeniz gereken bir kod olacak.  1 Aralık’ta oyun çıktığı gün bu siteye gidip Square Enix üyeliğiniz ile giriş yapmanız, PlayStation Network ya da Xbox Live hesabınızı bağlamanız ayrıca Day One Edition kodunuzu girmeniz istenecek.

Just Cause Puanı Kasmalısınız!

Bu süreçten sonra mümkün olduğu kadar çok Just Cause 3 oynayarak Chaos puanı kasacaksınız ve 3 ayın sonunda en fazla puan almış olan oyuncu ödülü kapacak. Just Cause yarışması hangi ülkelerde olacak? Ancak şimdi sizleri üzeceğimiz bir detay bulunuyor. Bu yarışma Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika ve Şili ülkelerini kapsıyor. Yani ülkemizden bu yarışmaya maalesef katılamıyorsunuz. Hatta Meksika’dan gelecek katılımcılara sadece 50.000 Dolar’lık nakit verileceği belirtilmiş. Ayrıca adayı kazanacak kişinin tüm vergi vb ücretler yükümlülüğünde olduğu da belirtlilmiş. Sonuç olarak bizim işimize yaramayacak olsa da Just Cause 3 satışlarını patlatabilecek bu yarışma ile yukarıda belirttiğim ülkedeki yarışmacılar için oldukça yoğun JC3 oyunu oynama saatleri olacağı kesin. Bakalım bu ödülü kim kazanacak ve adayı mı yoksa nakiti mi isteyecek göreceğiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir