Haftanın En İyi Android Oyunları
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Haftanın En İyi Android Oyunları

0

Gelişen mobil teknolojisi ile beraber oyun dünyasıda artık ceplerimize girmeye başladı. Çok büyük miktarların ve kullanıcıların pasta payı olduğu oyun sektöründe, bu bölümün en büyük kullanıcı kitlesini android işletim sistemine sahip telefonlar yer tutuyor. Play Google üzerinden her hafta yayınlanan popüler oyunlar arasında hazırladığımız liste siz kullanıcılarımızın görücüsüne çıkartıyoruz.

Stack

Android sektörünün en ilginç oyunlarını yapmaya yemin etmiş gibi neredeyse her ay oyun çıkartan Ketchapp firması yine değişik oyunları ile gündemde. Yaptıkları bu oyun aslında halkımızın alışkın olduğu avm oyunlarından. Bir kareyi aynı hizada bırakarak kule yapmaya çalıştığımız oyunda her denk getiremediğimiz seferde, karemiz küçülmeye başlıyor. Bağımlılık yapan basit bir oyun olmasına rağmen grafikleri ile Ketchapp yine başarmış gözüküyor.

City Gangster : San Andreas

GTA tarzı bir oyun olan, City Gangster, play store’da bu haftanın en hızlı yükselen oyunlarından biri oldu. 90’lı yılları konu alan oyunda çetelerin kontrolü altına giren şehri çetelerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Zor görevlerin sizi beklediği oyunda, bir çok özellik bulunmaası oyunda bağımlılık yaratıyor.

Splash

Yine bir Ketchapp oyunu olan Splash yüksek indirme sayılarına ulaşarak, milleti el becerisi oyunlarda bağımlı yapmayı başardı. Zıplayan bir topu kontrol etmeye çalıştığınız oyunda önünüze gelen karelere tıklayarak patlatmaya çalışıyorsunuz. Patlattığınız karelerin çıkardığı grafikler ise, oynayıcıyı bayağı etkileyen unsurlardan biri oldu. Zig Zag oyunundaki gibi, her karede 2 puan aldığınız oyunda en yüksek skoru yapmak ise bayağı zorlayıcı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir