Giyilebilir Xbox Fitness Ufukta Göründü
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Giyilebilir Xbox Fitness Ufukta Göründü

0

Dünyanın en çok kullanılan oyun konsollarından birisi, yeni nesil Xbox Fitness adı altında giyilebilir teknoloji ürününü ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Microsoft firması tarafından geliştirilen ve kısa zaman içerisinde popülerliği ile en çok tercih edilen iki numaralı konsol durumuna gelen Xbox, zaman içerisinde modern oyun teknolojilerinin hızla büyümesi ile birlikte en çok tercih edilen konsollardan oldu. Öyle ki en çok beklenen oyunlar artık ilk olarak Plasytation 4 ve Xbox platformuna çıkarılarak kullanıcıların bu anlamda ki yorumları göz önüne alınıyor ve geleceğe yönelik çalışmalara bu şekilde yön veriliyor.

Xbox Fitness
Xbox Fitness

Xbox Fitness, giyilebilir teknoloji ürünü olarak insanlara sunulacak ve inanılmaz özellikleri ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Artık bu mükemmel cihazı aslında bir nevi Nintendo Wii kıyaslaması gibi görebilirsiniz. Elinizde bir kumanda yerine vücüdunuza giyeceğiniz aparatlar ile birlikte adeta sanal gerçeklik kavramının içerisine dahil olacaksınız. Xbox, oyun kavramını aslında gerçeğe uyarlama konusunda çok fazla sıkıntı çekmeyecektir ve özellikle bu teknoloji ile alakalı olarak internet kullanıcıları için bir tanıtım videosu dahi hazırlandı.

Bu videoda sistemin hazırlanışı ile alakalı olarak net bilgiler olacak. Xbox, bu giyilebilir özellik ile birlikte bir nevi analiz arayüzü geliştirecek ve vücutsal fonksiyonlarınızı rahatlıkla görebileceksiniz. Küçük çaplı bir çip üretmesini beklediğimiz Microsoft firması, bu çip ile birlikte içeride ya da dışarıda yaptığınız hareketler ve vücudunuzun tüm kalori durumunu ölçecek. Kısacası giyilebilir Xbox Fitness sürümü ile birlikte artık yeni nesil bir teknoloji ortaya çıkacak gibi görünüyor. Microsoft firması, her geçen gün yeni nesil ürünler ortaya çıkarmak için çabalıyor.

Xbox fitness tanıtım videosu internet üzerinde resmi olarak yayınlandı ve programlama mantığı ile alakalı olarak bilgi sunuldu. Şimdi sizleri bu tanıtım videosu ile başbaşa bırakıyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir