En İyi 7 Powerbank Önerisi
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

En İyi 7 Powerbank Önerisi

0

Akıllı telefonlar her ne kadar binbir çeşit özellikle gelse de, bunun beraberinde getirdiği sorunlar da oluyor. Muhtemelen aklınıza ilk olarak batarya tüketimi geldi ve biz de bu yazıda bataryaların en büyük dostu, powerbanklerden bahsedeceğiz. Yanınızda taşıyıp, cebinize dahi sığdırabileceğiniz ve şarjınızın bittiği, zor durumlarda yardımcınız olan powerbanklerde tercih de zor bir mesele. Peki en iyi powerbank markaları hangileri?

1. Zendure A2
Geçtiğimiz yıl çıksa da, 2017 yılında hala alınabilecek powerbank markaları arasında en başta geliyor. LCD ekranı yok, USB-C ya da Lighting desteği de bulunmuyor. Aynı zamanda Quick Charge 3.0 da desteklemiyor fakat hala Zendure A2 piyasadaki en iyi cihazlardan. Oldukça hızlı, güçlü ve tavsiye edilesi bir powerbank modeli.

2. Anker PowerCore 10000
Yüksek kapasiteli bir powerbank olan Anker PowerCore 10000, hem hızlı, hem yüksek kapasiteli, hem de muadillerine göre uygun fiyatlı bir ürün. 10000mAh kapasiteyle gelen ürünü yanınızda her yere taşıyabilir, şarj sorunundan kurtulabilirsiniz.

3. Omnicharge Omni 13
Biraz pahalı olsa da, Omnicharge Omni 13’te bir powerbankten beklenen her özellik var. Gördüğümüz en iyi taşınabilir şarj cihazlarından olan ürün, bir LCD ekrana da sahip ve sizi her yönden bilgilendiriyor.

4. RavPower PowerStation Series 20100mAh Portable Power Outlet
İlginç ve şık bir tasarımla gelen ürün, Omnicharge’a benziyor fakat LCD ekranı yok ve boyutu da daha büyük. Buna rağmen 20100mAh kapasitesiyle, defalarca telefonunuzu şarj etmenizi sağlayacak. Biraz pahalı olsa da, piyasadaki en iyi powerbank markaları arasında kendisini de sayabiliriz.

zendure a2 powerbank onerisi
Zendure A2 Powerbank

5. CHJDG UltraCompact Power Bank
Uygun fiyatlı ve şık tasarımlı CHJDG UltraCompact Power Bank, renkli powerbank modelleri arayanlara hitap edecek. Bulldog temalı cihaz, iyi bir şarj kapasitesine sahip olduğu gibi, son derece de portatif ve her yere rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

6. Xiaomi 10,000mAh Power Bank
Xiaomi yapımı bu powerbank, biraz az kapasiteye sahip olsa da, yine de işinizi görecek. Son derece uygun fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi 10,000mAh Power Bank, sektörde Zendure A2’nin dişli rakiplerinden birtanesi.

7. Zendure A3
Zendure A2’ye göre daha yüksek bir kapasiteyle gelen ve aynı zamanda ‘bir tık’ daha pahalı olan Zendure A3, buna rağmen aynı sağlam yapıya ve şık tasarıma sahip. Eğer cebinize sığabilecek bir powerbank arayışındaysanız, kesinlikle öneririz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir