Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

CES 2015 Teknoloji Fuarı Başlıyor

CES 2015 Teknoloji Fuarı Başlıyor

Tüm dünyanın heyecan ile beklediği CES 2015 teknoloji fuarı kısa bir zaman dilimi içerisinde Amerika’nın kumar prensliği olarak bilinen Las Vegas bünyesinde gerçekleştirilecek. Teknoloji, her geçen gün gıpta edilecek bir hale geliyor ve markaların sürekli olarak yeni ürün çıkarma amacı, zaman içerisinde çok daha farklı ürünleri ortaya çıkardığı gibi markaların birbirleri ile olan kıyasıya rekabetini de bizlere kanıtlıyor. Teknoloji fuarları içerisinde en çok önemsenenlerden birisi olan CES, bu sene çok farklı ürünlere tanıklık edecek gibi görünüyor.

Samsung, LG, Apple ya da bu gibi aklınıza gelebilecek dünyaca ünlü markaların önemli bir çoğunluğu merak ile beklenen ürünlerini bu platformda tanıtacak ve kullanıcıların beğenisine sunacak. 6 Ocak – 9 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bu 3 günlük büyük rekabet içerisinde o kadar önemli gelişmeler olacak ki gerçekten şaşarak izleyeceğiz. Özellikle Samsung ve LG markalarından ziyade Apple şirketinin giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtmasını beklediğimizi de söylemek gerek.

CES 2015

CES 2015

CES 2015 İçerisinde Tanıtılması Planlanan Bazı Ürünler

Apple ve Samsung şirketinin rekabeti burada da devam edecek gibi görünüyor. Ancak LG markası da yeni ürünlerini tanıtacağı gibi Sony şirketi de yeni nesil tasarıma sahip mükemmel ürünleri de muazzam seçenekler sunuyor. Akıllı cihazlardan ziyade daha çok giyilebilir teknolojiler üzerine ürünlerin tanıtımının yapılacağı gelişmiş bir sistem olarak da dikkat çekiyor. Şimdi tanıtılması planlanan bazı ürünleri inceleme altına alalım;

  1. LG G Flex 2 – Multi kavisli akıllı telefon
  2. Apple iWatch – Yeni nesil giyilebilir teknoloji akıllı saat
  3. Samsung Galaxy S6 Serisi
  4. Sony Xperia Z4
  5. Huawei yeni nesil akıllı telefonlar

ya da bu gibi daha birçok merak ile beklenen ürünün fuar kapsamında tanıtılacağını net olarak söyleyebiliriz. Bu sayede teknoloji piyasası 4 gün içerisine muazzam şekilde adım atacak ve ilerleyen sistemler ile alakalı olarak bizlere fikirler sunacak.

Bir önceki yazımız olan Tizen İşletim Sistemli Samsung Televizyonlar Geliyor başlıklı makalemizde curved hd tv, samsung smart screen ve samsung televizyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ