1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Call Of Duty: Black Ops 3 Online Mod’un Bütün Silahları Sunuldu


0

COD: Black Ops 3 Online Mod’un bütün silahları paylaşılan bir yeni video ile tanıtıldı. Günümüzde oyun sektörü son derece gerçekçi ve oldukça kaliteli oyunlar üretebilecek bir konuma gelmiş durumda. Bu kadar gerçekçiliğin ve kalitenin bulunduğu bu oyunlar, oyunculara tam anlamı ile oyunun evrenindeymiş gibi his yaşatıyor olsa da oyunun zevkini daha fazla almalarını sağlamaktadır ki oyuncuların asıl istemiş oldukları unsurlardan birisi de kesinlikle budur. Bu oyunlardan birisi olan Call Of Duty, Batltlefield gibi çeşitli rakipleri bulunuyor olsa da oyun evreninin en iyi silah oyunlarından birisi sayılmaktadır. Call Of Duty: Black Ops III ne zaman piyasaya sürülecek? Call Of Duty’nin şu anda tamamen açıklanmış en son oyunu olan Call Of Duty: Black Ops III. Oyun, 6 Kasım tarihinde piyasaya sürülecektir.

Call Of Duty Black Ops 3

Zombi Mod Dahil Birçok Trailer Yayınlandı!

Çıkış tarihine az bir süre kalan bu yeni oyunun zombi modu dahil bütün çeşitli modlarının trailerları yayınlanmış durumda ve tanıtımları da gayet başarılı bir şekilde yapılmıştır. Call Of Duty: Black Ops III oyununda hangi silahlar olacak? Fakat oyuncuların en çok merak etmiş oldukları bir detay bulunmakta ki o da oyunda hangi silahlar olacağıdır. Call Of Duty’nin herhangi bir online modunu oynamış olanlar gayet bilirler; silahlar online modlarda çok önemlidir. Harita tercihi, oyun modu ve takım çalışmalarına göre değişmekte olan bu etkenler, bu mod ile oldukça farklı silahlar kullanılmasını zorunlu kılmaktadır.

Online Modda Kullanılacak Birçok Silah Gösterildi!

Bugün GameSpot tarafınca yayınlanmış olan yeni bir video da yeni çıkacak olan oyunun online modunda kullanılacak birçok silahı görebilmekteyiz. Call Of Duty: Black Ops III online moda hangi silahlar olacak? Oyunun kurgusundan dolayı da yeni teknolojilerini kullanan dövüş dinamikleri ve çeşitli silahlar, Call Of Duty’yi bu oyununda oldukça fazla oynana online oyunlar listesine ekleyeceği kesindir. Zaten yıllardır en çok fazla oynanan online oyunlar listesinde arasını almaktaydı ki bu da oldukça önemli bir gelişmedir. Şunu da belirtmekte oldukça fayda var ki oyun içerisinde önceki oyunlar gibi roket atarlar da bulunmakta fakat yeni videoda bu silah kullanılmamış veya tanıtımının yapılma gereği duyulmamıştır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir