Bükülebilir Ekrana Sahip LG Display CES 2015’te
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Bükülebilir Ekrana Sahip LG Display CES 2015’te

0

CES 2015 teknoloji fuarı tüm hızı ile devam ediyor ve yarın son güne gireceğiz. LG Display, bükülebilir ekranı ile fuarın en çok ilgi gören ürünlerinden birisi olarak dikkat çekti. Fuar kapsamında birçok farklı markanın tanıttığı birçok farklı ürünü heyecan ile takip ediyor ve siz değerli okuyucularımız ile bu konudaki en net bilgileri paylaşma yoluna gidiyoruz. Son birkaç senenin bükülebilir ürünler ile alakalı olarak asparagas haberlerinden ziyade LG markası bu konuda ciddi ciddi bir ürün geliştirmiş durumda.

LG Display, bükülebilir yapıdaki ekranı ile kısa zaman içerisinde ciddi anlamda ilgi gördü. Fuarın en çok ilgi gören ürünlerinden birisi olarak dikkatleri çeken LG Display, aynı zamanda Active Bending OLED teknolojisini kullanan bir ekrana sahip olacak. Samsung Galaxy Note 4 isimli ürününün ekranını sağa doğru genişletti ve bu alana kısayolları yerleştirdi. Fikir olarak sanıyorum ki biraz bu üründen alıntı yapılmış ancak her ne olursa olsun bükülebilir bir ekrandan bahsediyoruz.

LG Display
LG Display

1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahip olan bu mükemmel ürünün zaman içerisinde daha gelişmiş modelleri ile çıkarılması planlanıyor. Kontrast değeri 100000:1 değerinde olan bu mükemmel telefon aslında bu anlamda da sektöründe ki diğer ürünlere nazaran fark yaratıyor. LG firması her geçen gün daha yeni teknolojiler üretme yolunda önemli adımlar atıyor ve bizlerde merak içerisinde bu ürünleri inceliyor, sizleri de bu anlamda bilgilendiriyoruz.

Teknik donanımı ile alakalı diğer detayların araştırması içerisindeyiz ve zaman içerisinde sitemizde bu konu ile alakalı en net bilgileri bulabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir