Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Apple Watch Nike+ Ne Zaman Geliyor?

Apple Watch Nike+ Ne Zaman Geliyor?

Apple tarafından piyasaya sunulan Apple Watch Nike+ modelleri 28 Ekim tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak.

Akıllı saat konusunda bugüne kadar pek çok farklı modeli piyasaya sunmayı başaran Apple birinci ve ikinci versiyonunun ardından Nike ile özel bir işbirliğine gitti. Nike ile yapılan işbirliği ile birlikte piyasaya Apple Watch Nike+ adı verilen yeni bir modelin sunulacağı belirtilirken geçtiğimiz aylarda yapılan tanıtım ile birlikte yeni akıllı saat net bir şekilde görüntülenmişti.

Sporculara Özel: Apple Watch Nike+

Akıllı saat özellikle spor yapan kişiler için oldukça önemli özellikleri sunarken kullanıcıların spor çalışmalarındaki en önemli yardımcısı da akıllı saat olacak. Bu bakımdan yapılan tanıtım sonrası akıllı saat için oldukça beğeni gelirken cihazın 28 Ekim tarihi itibariyle satışa çıkacağı açıklandı. Bu bakımdan 28 Ekim itibariyle raflardaki yerini alacak olan akıllı saat, kullanıcılar tarafından da ilgi gösterilecek.

Apple Watch Nike+ Tasarımı Nasıl?

Apple tarafından piyasaya sunulan akıllı saatlere göre daha farklı bir tasarımın tercih edildiği Nike+ modelinde Nike’ın ürünlerinde kullanıldığı tasarımın izleri yer alıyor. Yeni akıllı saat için yapılan açıklamalarda akıllı saatin özellikleri de paylaşılırken özellikle sporcuların pek çok farklı durumu takip edilebilecek olması bilgi sağlanması konusunda büyük bir kolaylık sağlayacak.

Sporcuların yaptığı etkinliğe bağlı olarak hızın ve zamanın takip edilmesi, kullanıcıların kalp ritminin ölçülmesi, çeşitli etkinlikler hakkında bilgileri sağlanması, hava durumu gibi konularda bilgi alınabilmesi akıllı saatin özelliklerinden sadece küçük bir bölümü. Üstelik diğer iPhone cihazları ile de uyumlu bir şekilde çalışma imkanı sunan akıllı saat böylece çalışmalarda büyük bir kolaylık sağlayacak.

Apple Watch Nike+ Uygulamaları Neler?

Saat aynı zamanda Nike tarafından piyasaya sunulan uygulamaları da kapsıyor. Böylece Nike uygulamaları üzerinden yapılacak işlemler ile birlikte daha fazla kişiyle bağlantı kurabilmek mümkün. Arkadaşlar ile saat üzerinden görüşmek, çeşitli bilgileri alabilmek ve aynı zamanda koşu yarışları düzenlemek dahi mümkün. Bu bakımdan akıllı saat kişilere farklı bir imkan da sunuyor. Farklı tasarımı, özel kordonları ve kişilere spor arkadaşı olacak olan Nike+ modeli bu bakımdan oldukça ilgi çekebilecek durumda.

Bir önceki yazımız olan Note 7 İade Edenler Hangi Markayı Tercih Ediyor? başlıklı makalemizde Galaxy Note 7, Galaxy Note 7 değişim ve Note 7 iade hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bülent dedi ki:

    Abi bu saatlere hastayım ya 🙂 koşu yaparken falan çok güzel oluyor

BİR YORUM YAZ