Aksiyon ve Macera filmleri izle
  1. Anasayfa
  2. Advertorial İçerik

Aksiyon ve Macera filmleri izle

0

Film işleri artık herkesin istediği gibi kullanıcıya hitap etmektedir. Kullanıcı istediği filmin izlenmesi için sektör her şeyi yapmaya çalışır. Kullanıcı hangi kategorileri beğenmesi izlemesine yetmektedir. Bir çoğumuz için film izlemek yanı sıra istenilen filmi izlemek eğlence verir. Kimse size zorla beğenmediğiniz veya ilgi çekmediğiniz kategorilerde filmler izletemez. Bu da kullanıcının bir nevi eğlence aktivitesidir. Kimileri Bilim-Kurgu filmlerinin aşığıdır. Her zaman Bilim-Kurgu filmlerini izlemek ve yorumlamak ister. Bazıları Aksiyon bazıları da Macera filmleri delisidir. Aksiyon dolu filmlerin her birini izlemek ister. Çünkü adrenalin duygusunu fazla kullanmak ister. Bu da kullanıcıyı bu tür filmlere yöneltir. Kimileri Romantik filmleri izlemek ister. Sevgili ile birlikte daha güzel vakitler geçirmek için bu kategoriye yönelir. Komedi izleyen hepsinden farklıdır. Hayatın toz pembe tarafındaymış gibi izler . Bunlardan çokça örnek verebiliriz. Kullanıcı istediği filmi izlemek için sinemalara veya internet üzerinden film izleme sitelerinden izleyebilir. Genel olarak internet üzerinden izlemek daha cazip gelebiliyor. Çünkü kullanıcı izlemek istediği vakti kendi seçebiliyor. Hatta hiç bir ücret gözetmeksizin istediği kadar film izleyebiliyor. Yeni çıkacak filmleri bile internet üzerinden tek bir tık ile izlemek mümkün. Kullanıcı takip ettiği siteden istediği kategorideki filmin ne zaman çıkacağını ve film bilgilerini edinebiliyor. Bunlar internet üzerinden izlemenin sadece birkaç avantajı. Tabi dezavantajları da mevcut.

Genel olarak tercih ve beğeni gören kategoriler Mecera ve Aksiyon filmleridir. Macera filmlerinde gelişen olaylar akıcılık kullanıcının istediğini çekmektedir. Macera filmleri genelde bir yerin veya bir olayın çözülmesi veya keşif edilmesini konu aldığı için insanda bir merak uyandırma kullanıcının arzularını yerine getirmesi gibi zevk vermektedir. Macera filmleri genel olarak Fantasik filmlere yakın olur. Çünkü yeni mekanlar ve dünya üzerinde görülmemiş ve doğa dışı varlıkların mevcut olması Fantaksik filmlere benzemesine yol açıyor. Genel olarak tercih edilmesinin nedeni de zaten kullanıcı farklı bir şeyler görmek istemesinden kaynaklanıyor. Macera filmleri gibi Aksiyon filmlerinin çokça tercih edilmesinin nedeni polisiye filmlerini sevenlerin veya bol patlama ve çatışma türü filmlerin sevilmesinden yol açmaktadır. Kullanıcı normalde görmedikleri olaylar görmek ve o an izlediğinde o hissi yaşamak istemesidir. Aksiyon filmlerinde çokça kan görülmesi ve patlamalar kullanıcının heyecanlanmasına yol açması izlenmesi ve tercih edilmesinde rol alıyor.

Aksiyon filmlerine örnek vermek gerekirse. Yılların filmi olan ve hepimizin sevdiği James Bond serisidir. Gizli ajan olan James Bond karizması ve yetenekleri ile çözdüğü ve kurtardığı işler ile popüler bir filmdir. Hepimizin sevdiği ve özendiği coolluğu ile kült bir film haline gelmiştir. Eski serisinin yanına günümüz yıllarının filmleri de çokça istek buluyor. Bunun nedeni ise bolca aksiyon ve gerilim dolu olması. James Bond serisinin son son çıkanı Spectre izle. Spectre’nin konusu, geçmiş de yapılandırılmış ve bünyesinde bulunan şifrenin kırılması çok zor olan bir mesajın James Bond tarafından bulunup itina ile çözülmeye çalışmaları başlanır. Ve çözülen mesaj sonucu Bond bir bayanın ev adresini bulur. Bulduğu kadın ile birlikte gizli bir ajan olarak çok kötü işler yapan bir örgütün içine sızar. Bu örgütün adı Spectre’dir. Son çıkacak filmleri ve bol Aksiyon dolu filmleri takip etmek ve anında izlemek için Sinemobi.com adresinde bulabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 0
    be_endim
    Beğendim
  • 0
    alk_l_yorum
    Alkışlıyorum
  • 0
    e_lendim
    Eğlendim
  • 0
    d_nceliyim
    Düşünceliyim
  • 0
    _rendim
    İğrendim
  • 0
    _z_ld_m
    Üzüldüm
  • 0
    _ok_k_zd_m
    Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir