Teknoloji Haberleri | Bilişim Blogu | Bilişim Cafe

Xiaomi, MWC 2017’ye Katılmıyor

Xiaomi, MWC 2017’ye Katılmıyor

Geçtiğimiz yıl Mobile World Congress’de (MWC), Xiaomi markası Mi 5 amiral gemisi telefonunu tanıtmıştı. Doğal olarak ardından Mi 6’yla ilgili haberler çıkmıştı. Mi MIX EVO söylentileri de sektörde dolaşırken, Xiaomi’nin bu sene önümüzdeki ay Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2017 fuarında en azından bir modeli tanıtmasını bekliyorduk.

Buna rağmen, TechCrunch sitesinden gelen raporlara göre Xiaomi bu sene MWC 2017’ye katılım göstermeyecek. Bu da kesinlikle Hugo Barra’nın böyle bir önemli etkinlik öncesi şirketten ayrılışını açıklıyor. Görünüşe göre, Xiaomi Barcelona’ya gitmeyeceği için orada Hugo Barra’ya da ihtiyacı olmayacak.

Yine de Xiaomi MWC’ye doğrudan katılım göstermese de, fuar sürecinde Mi 6 veya Mi MIX EVO modellerini açıklayabilir. Tabii aradaki tek fark, bunu Barcelona’da sahne üzerinde yapmayışı olur. Aynı zamanda fuara doğrudan katılım göstermemesi, Xiaomi’ye tarih konusunda esneleklik de sağlayacak.

Tabii ki tüm bunlar şimdilik söylentiden ibaret ve Xiaomi’den doğrulama da gelmiş olabilir. Yani teknoloji devinin fuara hala katılım gösterme ihtimali mevcut.

Bir önceki yazımız olan iOS 10.3 Çıkış Tarihi - iOS 10.3 Özellikleri başlıklı makalemizde ios 10.3 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ